Gości online: 1

Nawigacja
Artykuły » Sport » Tenis Stołowy Drużynowy 2012/13
Tenis Stołowy Drużynowy 2012/13
Miesiąc grudzień obfituje w rozgrywki tenisa stołowego. Na początek ruszyły rozgrywki drużynowe: 4 grudnia o tytuł Mistrza Gminy walczyły zespoły Szkół Podstawowych natomiast 6 grudnia rywalizowali Gimnazjaliści.

Obydwa turnieje odbyły się w hali sportowej przy Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem i pomimo wspaniałych warunków i dużej ilości udostępnionych stołów rozgrywki IMS zakończyły się dopiero o 16 30.

1) Jelna I; 2) Jelna II; 3)Gródek n/D

Przypominam, że pierwsze dwa zespoły z każdej kategorii reprezentują naszą gminę w dalszym etapie rozgrywek.
11 grudnia również w Gródku n/D odbył się turniej międzygminny IMS i tutaj bardzo dobrze spisały się nasze zespoły. Pierwsze miejsce wśród dziewcząt zajął zespół Lipie I drugie Lipie II, wśród chłopców natomiast najlepsza była Sienna, szczęścia zabrakło niestety naszym Mistrzom Gminnym - Przydonicy, którzy zajęli trzecie miejsce (przegrali w walce o drugie z zespołem z Lipnicy) i niestety nie zobaczymy ich w finale powiatowym.
Jeszcze w tym roku czeka nas sporo emocji związanych z drużynowym tenisem stołowym i to wszystko w hali sportowej w Gródku nad Dunajcem, ponieważ 17 grudnia turniej międzygminny Gimnazjum, 18 grudnia finał powiatowy IMS, w którym zagrają dwa nasze zespoły dziewcząt (Lipie I i Lipie II) oraz zespół chłopców z Siennej i na koniec tegorocznych emocji 20 grudnia finał powiatowy Gimnazjady, w którym liczymy również na udział naszych zespołów, ale nie zapeszajmy.