21.01.2018

Wyjście z Zespoły GOK

Sukces Orkiestry Dętej
W dniach 18 - 20 czerwca w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu trwały koncerty w ramach finału XXXIII Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY. Po wysłuchaniu 31 orkiestr Komisja Artystyczna przyznała Grand Prix Festiwalu Orkiestrze Dętej z Mystkowa. W przeglądzie startowała także nasza Orkiestra Dęta z Rożnowa.

Trzecie miejsce "Rożnowioków"
XXVIII edycja konkursu Muzyk, Instrumentalistów, Śpiewaków ludowych i Dróżb Weselnych - Drużbacka odbywająca się w dniach 14-16 maja zakończyła się dla zespołu "Rożnowioków" zajęciem trzeciego miejsca. Galerie zdjęć : - Przegląd Kapel

ROŻNOWIOKI - historia
Folklorystyczny zespół „Rożnowioki” działa przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gródku nad Dunajcem. Powstał dzięki pomysłowi Antoniego Gądka i Stanisława Zięby. Nazwa zespołu „Rożnowioki” wywodzi się od nazwy miejscowości, z której wszyscy jego członkowie pochodzą. Początek działalności zespołu datuje się na rok 2004 r.

"Rożnowioki" - zdjęcia zespołu
Zdjęcia kapeli "Rożnowioki" wykonane w rożnowskich plenerach Galerie zdjęć: - Spacerkiem po Rożnowie fot. Krzysztof Kokosza

Historia Orkiestry Dętej