7,624,104 unikalne wizyty

Aktualnie online

Gości online: 1

Halowa piłka nożna - znakomite występy reprezentantów naszej gminy!!!
Trzy zespoły z naszej gminy zagrały w finałach powiatowych: tytuł mistrzowski wywalczyły dziewczęta z Gimnazjum Jelna natomiast chłopcy z Gimnazjum Rożnów oraz Szkoły Podstawowej w Gródku nad Dunajcem zdobyli drugie miejsce!!!

24 października 2012 w Zespole Szkół w Świniarsku odbyły się Finały Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej kategorii chłopców ur. 2000 i młodsi.
Znakomity występ odnotowali chłopcy z SP Gródek nad Dunajcem, zajmując ostatecznie drugie miejsce w turnieju. Opiekunem zespołu jest nauczyciel wf Janusz Jurkowski natomiast najlepszym zawodnikiem turnieju został Grzegorz Krzyżak z Gródka nad Dunajcem.
Więcej szczegółów w sprawozdaniu MOS PN.

"7 listopada br. w Gimnazjum im. św. Jadwigi - Królowej Polski w Brzeznej odbyły się powiatowe mistrzostwa w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców. W turnieju wzięło udział 92 uczniów z 9 szkół gimnazjalnych.
W zawodach dziewcząt startowało 5 gimnazjów - Łącko, Krynica-Zdrój, Barcice, Paszyn, Jelna. Bezkonkurencyjne okazały się reprezentantki naszej gminy z Jelnej, które w całym turnieju nie odniosły żadnej porażki i zasłużenie zdobyły Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego, trenerem zwycięskiej drużyny jest nauczyciel wf Wojciech Mróz
Najlepszą zawodniczką turnieju wybrano Edytę Łukaszczyk z Jelnej.
Wyniki poszczególnych spotkań przedstawiają się następująco :
Łącko – Paszyn 1 : 1;Barcice – Paszyn 0 : 1;Jelna - Barcice 2 : 1
Krynica-Zdrój - Łącko 2 : 2;Barcice –Krynica-Zdrój 1 : 1
Paszyn - Jelna 0 : 3;Krynica-Zdrój – Paszyn 2 : 6;Łącko – Barcice 2 : 0
Paszyn – Łącko 1 : 2;Jelna – Krynica-Zdrój 2 : 0

W turnieju chłopców wystąpiły 4 gimnazja : Jazowsko, Muszyna, Tęgoborze i Rożnów.
Mistrzem powiatu zostali gimnazjaliści z Muszyny. Natomiast wicemistrzostwo zdobyli zawodnicy z Rożnowa, którzy pomimo zwycięstwa z mistrzem powiatu z Muszyny musieli zadowolić się drugim miejscem. Opiekunem zespołu z Rożnowa jest nauczyciel wf Iwona Gościmińska natomiast najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Dawida Wrońskiego z Rożnowa.
Wyniki poszczególnych meczy :
Jazowsko – Rożnów 1 : 1;Muszyna – Tęgoborze 3 : 0;Rożnów – Tęgoborze 1 : 1
Jazowsko – Muszyna 1 :4;Rożnów – Muszyna 4 : 1;Tęgoborze – Jazowsko 2 : 0

Podczas uroczystego zakończenia drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami i dyplomami, wręczanymi przez dyrektora Gimnazjum w Brzeznej Stanisława Mazura, którego życzliwość i zaangażowanie przyczyniły się do tego, że zawody mogły odbyć się w tym pięknym obiekcie sportowym.
Należy podkreślić, że zawody odbywały się w miłej, sportowej atmosferze. Zgromadzeni w hali kibice gorąco dopingowali wszystkim drużynom.
Nad sprawną i prawidłową organizacją zawodów czuwali Zygmunt Biel nauczyciel wf Gimnazjum w Brzeznej oraz Marian Kuczaj z Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Powiatu Nowosądeckiego."