7,623,988 unikalne wizyty

Aktualnie online

Gości online: 2

SYPNĘŁO MEDALAMI MISTRZOSTW POWIATU !
Rozegrano indywidualne finały powiatowej Gimnazjady i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. Uczniowie gminy Gródek n/D. wywalczyli 6 miejsc premiowanych awansem do zawodów rejonowych (międzypowiatowych), zdobywając jednocześnie 2 złote i 2 brązowe medale mistrzostw powiatu. Ze złotym i brązowym krążkiem powiatowej gimnazjady wrócili chłopcy (odpowiednio) - Adrian Trojanowski (Zespół Szkół w Jelnej) i Arkadiusz Opiło (Zespół Szkół w Gródku n/D.). Natomiast w kategorii dziewcząt brązowy krążek gimnazjady przywiozła Joanna Opiło (Zespół Szkół w Gródku n/D.).
W świetnych nastrojach z finałów powiatowych wróciły również dziewczęta występujące w rozgrywkach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, bowiem uczennica Szkoły Podstawowej w Lipiu - Paulina Pancerz wywalczyła złoty medal tych rozgrywek. Poza medalistami awans do finałów rejonowych wywalczyły również: Klaudia Cewka (Zespół Szkół w Gródku n/D.) - piąta na powiatowej gimnazjadzie oraz Paulina Bielak (Szkoła Podstawowa w Lipiu) - czwarta na IMS.
Powodzenia w rozgrywkach międzypowiatowych.