15.12.2018
Nawigacja
GOK

Galerie zdjęć
Facebooku
Licznik Odwiedzin

5,968,428 unikalne wizyty

Aktualnie online

Gości online: 2

Kurs tańca towarzyskiego + salsa
Zapraszamy na Kurs tańca towarzyskiego i salsy.

Zgłoszenia przyjmujemy w Gminnym Ośrodku Kultury
w Gródku n/D pod numerem telefonu 18 440 15 27.

Rozpoczęcie kursu w dniu 1 lutego o godz. 13.oo
Cena od osoby za kurs : 90 zł
.
Koncert noworoczny Orkietry Dętej
23 stycznia odbył się kolejny koncert noworoczny rożnowskiej Orkiestry Dętej im. Jana Dziedzica. Pełna sala gości podziwiała wykonania różnych utworów muzycznych w jej wykonaniu. Swój czas mieli także uczniowie Szkoły Muzycznej I Stopnia w Rożnowie. Młodzi uczniowie przekonali nas, że warto było starać się o uruchomienie tej placówki muzycznej. Padło również wiele ciepłych słów pod adresem członków orkiestry ale także byłego Wójta - Pana Stefana Wolaka, radnych, którzy przyczynili się do właściwego wspomożenia działań orkiestry.

Galeria zdjęć
Gmina Gródek n.D w statystyce
GUS jak co roku, publikuje dane statystyczne na poziomie samorządów. Oto nieco danych o naszej gminie. Dane za 2009 rok. W tym roku czeka nas Narodowy Spis Powszechny, którego wyniki poznamy pewno za pewien czas, ale jego dane będą zdecydowanie szersze.
Ludność - 9035 osób,
w tym kobiety : 4494,
Urodzenia żywe: 123
Zgony: 62
Przyrost naturalny: 61
Świętujemy Dzień Babci i Dzień Dziadka
Ich mądrość i doświadczenie pomagają nam w wielu momentach naszego życia. Są podporą całej rodziny, znają najbardziej niezwykłe opowieści, bardzo ich kochamy, tak jak oni nas, dlatego w ich dniach – Dniu Dziadka i Babci sprawmy im wielką radość i niespodziankę, na jaką w pełni zasługują. Podarujmy im niezwykłe chwile, aby Dzień Dziadka i Babci na zawsze pozostał w ich pamięci.

Dzień Babci – święto obchodzone dla uhonorowania babć; w dzień ten wnuki składają życzenia swoim babciom. W Polsce obchodzone 21 stycznia, w tym samym dniu w Bułgarii i Brazylii a w Hiszpanii - 26 lipca. We Francji jest to święto ruchome i obchodzone jest w pierwszą niedzielę marca.

- Zdjęcia wykonane podczas spotkania w Roztoce Brzezinach
Komu 1 % podatku?
W naszych rękach pojawiają się PITy za 2010 rok. Wokół tyle informacji, reklam - daj nam swój 1 % podatku. Korzystając z tej możliwości nie musimy biegać na pocztę, do banku by wypełniać druczki, opłacać przelewy. BY POMÓC. Wystarczy wypełniając swoje roczne rozliczenie zaznaczyć jakiej organizacji ma być przekazana nasza dyspozycja.
Wybierając ją kierujemy się wieloma względami - każdy z nas pewno innymi. Nie będę tu zachęcał do wpłat na jedno konto. Będę jednak polecał organizacje które robią to z pasją i z sercem, te które znam i wiem, że mogę im zaufać ( brawo Marysiu ).

Marek Nowakowski
Upragniona beatyfikacja Jana Pawła II

Radość i nadzieja-to reakcja polskiego Episkopatu na wiadomość, że zakończył się proces beatyfikacyjny Jana Pawła II. Papież Benedykt XVI podpisał dziś dekret o uznaniu cudu za jego wstawiennictwem. Beatyfikacja odbędzie się 1 maja w Rzymie.
Co dalej z drogą do Nowego Sącza?

Wójtowie Chełmca i Gródka n. Dunajcem, burmistrz Zakliczyna oraz starosta nowosądecki zaapelowali do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie „o pilną odbudowę drogi wojewódzkiej nr 975 Dąbrowa Tarnowska – Dąbrowa, zniszczonej przez powódź i osuwiska w 2010 r.”. W ciągu tej drogi znajduje się słynne osuwisko w Kurowie, udrożnione na własną rękę przez wójta Chełmca Bernarda Stawiarskiego, ale to prowizorka.

Czytaj apel

Galeria- remont drogi do Witowic
TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY GRÓDEK NAD DUNAJCEM
Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem oraz GKS ZAWISZA zapraszają do udziału w TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY GRÓDEK NAD DUNAJCEM

Zgłoszenia drużyn do dnia 17.01.2010 r. (poniedziałek) do godz. 18.oo
Zaproszenie na turniej
Zintegrowany system biblioteczny

27 grudnia o godz. 11.00 w Nowym Sączu członkowie zarządu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego i Powiatu Gorlickiego podpisali umowę na dofinansowanie projektu "Budowa zintegrowanego systemu informacji i zarządzania zbiorami 33 bibliotek publicznych w województwie małopolskim z użyciem technologii teleinformatycznych".
Wśród 33 bibliotek znajduje się również Gminna Biblioteka Publiczna w Gródku nad Dunajcem.

Link do pliku:
- Info Biblioteka
Zaćmienie Słońca
Dzisiaj w godzinach rannych słoneczko zostało częściowo zasłonięte przez Księżyc.

Zaćmienie Słońca 2011
Koncert Haliny Frąckowiak

2 stycznia w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Podolu-Górowej odbył się koncert kolęd w wykonaniu Pani Haliny Frąckowiak. Na koncert zaprosili Wójt Gminy i Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem. Zaproszenie zostało przyjęte przez mieszkańców i gości - sala i galeria były pełne publiczności.
Pani Halina Frącowiak bawiła nas wspaniale, nastrojowo przedstawiając swoje aranżacje kolęd. Na koniec były także utwory z jej repertuaru.
Zobacz galerie zdjęć:
- Koncert kolęd
Czytaj także na stronie Sadeczanin.info
Kamera on-line
Kamera on-line
Ostatnie artykuły
2018 Konkurs szopek
IMS - drużynowy teni...
Halowa piłka nożna -...
Halowa piłka nożna c...
2018 halowa dziewcząt
Polecane strony
Gmina Gródek nad Dunajcem

OSP Gródek nad Dunacjem

Drukarnia - Nova Sandec

Parafia Tropie

Na Śliwkowym Szlaku

Bzany

Konstantynów Łódzki

Mielno

Miody z Gródka

W kraj

Oficjalna strona Janiny Molek www.piekny-jas.pl

Sądeczanin

obec Zupcany

Gminna Biblioteka Publiczna

Szkoła Muzyczna w Rożnowie

Balatonboglar

Hervartov

Radio RDN

Lendak

Stołówka gminna

Mimy w ruchu

Na Jamnej

Przystań Koszarka

ROB-MET

Hotel Heron

Fundacja Horyzont 360

Solonka

Statystyki reklamowe
Prawa do materiałów zamieszczonych na stronie zastrzeżone. GOK®             Copyright © 2008