22.04.2019
Nawigacja
GOK

Galerie zdjęć
Facebooku
Licznik Odwiedzin

6,098,761 unikalne wizyty

Aktualnie online

Gości online: 1

Kolejne biblioteki z Sądecczyzny w Programie Rozwoju Bibliotek
Do drugiej rundy Programu Rozwoju Bibliotek zgłosiły się 604 biblioteki gminne.151 z nich aplikowało jako Biblioteki Wiodące, a 453 jako Biblioteki Partnerskie.
Wśród wyróżnionych placówek, znalazły się biblioteki m.in. z Korzennej, Chełmca, Łososiny Dolnej, Gródka i Podegrodzia. Dzięki uczestnictwu w programie otrzymają one nowy sprzęt, a pracownicy odbędą szereg szkoleń.
Czytaj więcej na stronie Sadeczanin.info
Konkursy palm wielkanocnych
Radni, Sołtysi, Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem wspólnie z Ks. Proboszczami Parafii gminy Gródek nad Dunajcem przygotowali dla osób startujących w przeglądzie palm wielkanocnych wiele nagród. Celem przeglądu było kultywowanie tradycji wykonywania palm wielkanocnych związanych z okresem Wielkanocy. W każdym z kościołów parafialnych mogliśmy podziwiać dzisiaj palmy - małe i duże, łączył je wspólny cel - rozwijanie naszej tradycji.
Ciekawy pomysł na palmę wielkanocną przedstawił Pan Krzysztof Wolak z Gródka nad Dunajcem. Jego palmy nie dało się jednak zabrać do święcenia w kościele. Gratulacje
MN
Galeria z przeglądu w Przydonicy
Galeria z przeglądu w Gródku n.D
Palma wielkanocna P. Krzysztofa Wolaka
Będą place zabaw
W dniu 11 kwietnia 2011 roku Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem otrzymał od Wojewody Małopolskiego Stanisława Kracika promesę na utworzenie szkolnych placów zabaw w ramach III edycji Rządowego programu wspierania w latach 2009-2014 organów prowadzących w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w klasach I-III szkół podstawowych ogólnokształcących szkół muzycznych I stopnia - „Radosna szkoła”
Wiosna nad jeziorem
Mimo zimnego, porywistego wiatru na jeziorem już wiosna w pełni.
Od dawna na "Małpiej wyspie" goszczą czaple, w gniazdach są bociany, wokół coraz piękniej i zielono. Spacer po lesie to prawdziwa przyjemność. Dzisiaj rano mogliśmy podziwiać także przepięknie widoczne , zaśnieżone tatrzańskie szczyty.
Galeria fotek
Do świąt Wielkanocnych będzie można przejechać przez most w Rożnowie, który od kilkunastu dni był zamknięty w związku z remontem.
Po środowym pożarze nie kursuje prom z Tropia na Wytrzyszczkę przez Jezioro Czchowskie.
Tym samym objazd drogowy podczas remontu mostu na Dunajcu przestał funkcjonować.

7 kwietnia- dzień po pożarze na promie. Objazd samochodem osobowym najkrótszej możliwej trasy przejazdu z Tropia, Rożnowa do Czchowa.

Zdjęcia z trasy objazdowej

Informacje na stronie Sadeczanin.info
A to prezent od Starosty

Pisaliśmy już o zamknięciu rożnowskiego mostu na czas remontu. Wiemy także, że w niedziele wybieramy nowych sołtysów. Dziś mogliśmy przecierać oczy ze zdumienia. Nad Gródkiem ćwiczył starty i lądowania śmigłowiec. Jak się okazało, to nowy "pojazd" służbowy jakim będzie od poniedziałku - 4 kwietnia posługiwać się nowo wybrany Sołtys Rożnowa. Dziś właśnie Kandydatki i Kandydaci ćwiczyli starty i lądowania. Sponsorem prezentu dla rożnowskiej władzy jest Starosta Nowosądecki. Trwają uzgodnienia jaki będzie los śmigłowca po zakończeniu remontu mostu. W kolejce ustawiają się już kolejni sołtysi "odciętych od świata " miejscowości powiatu nowosądeckiego.
MN
STOP BIUROKRACJI - CHCEMY DROGI.
Dziś w Wielogłowach obok Firmy "Wiśniowski" odbył się protest mieszkańców gminy Chełmiec oraz gminy Gródek nad Dunajcem. Zablokowano ruch na drodze z Nowego Sącza w kierunku Brzeska.
Mieszkańcy protestowali przeciwko opieszałości władz zabraniających korzystania w wykonanego przez samorząd Chełmca objazdu w Kurowie na drodze do Gródka nad Dunajcem. STOP BIUROKRACJI - CHCEMY DROGI. W blokadzie brali także udział przedstawiciele władz samorządowych gminy Gródek n.D.
Zdjęć kilka z blokady
Konkursy na pisankę i palmę wielkanocną
Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem ogłasza doroczny konkurs na pisanki wielkanocne. Celem Konkursu jest kultywowanie tradycji wykonywania pisanek wielkanocnych związanych z okresem Wielkanocy.

Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem wspólnie z Ks. Proboszczami Parafii gminy Gródek nad Dunajcem zaprasza do udziału w przeglądzie palm wielkanocnych 2011. Celem przeglądu jest kultywowanie tradycji wykonywania palm wielkanocnych związanych z okresem Wielkanocy.
Pani Bronisława Mateja kończy 102 lata!
24 marca 2011 roku najstarsza mieszkanka Gminy Gródek nad Dunajcem, Pani Mateja Bronisława kończy 102 lata. Urodziła się dokładnie 24 marca 1909 roku. Jak wspomina jej rodzina, życie jej nie oszczędzało a mimo to dożyła sędziwego wieku. Podobno ciężka praca uodpornia człowieka na choroby.
Z tej okazji wójt Gminy Józef Tobiasz i radny Sebastian Oleksy odwiedzili Panią Bronisławę życząc jej dużo zdrowia i 200 lat życia.
Myślimy, że cała społeczność Naszej Gminy dołącza się do tych życzeń . Pani Bronisławo 200 lat!
- Zobacz zdjęcia
Nabór dzieci i młodzieży na rok szkolny 2011/2012
Samorządowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Rożnowie ogłasza nabór dzieci i młodzieży na rok szkolny 2011/2012

Czytaj więcej na stronie www.smuz-roznow.iaw.pl
Od 4 kwietnia zamknięty most na Dunajcu w Rożnowie!
Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu zawiadamia, że od 4 kwietnia zostanie zamknięty dla ruchu pojazdów, przejazd przez most na rzece Dunajec w miejscowości Rożnów, w ciągu drogi powiatowej Nr 1556 K Witowie-Rożnów. Dostępne będzie tylko przejście dla pieszych - informuje Bożena Szymańska z kancelarii Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu. Kierowcom pozostanie przeprawa promowa w Wytrzyszcze lub drogi objazdowe.
Z uwagi na prowadzone w obrębie mostu prace remontowe, zwraca się uwagę na zachowanie szczególnej ostrożności przy korzystaniu z wytyczonego przejścia. - Udostępnienie mostu dla ruchu kołowego, przewiduje się pod koniec czerwca br. i jak dodaje dyrektor Czerwiński, wykonawca robót i zarządca drogi dołożą wszelkich starań, aby okres prowadzenia robót skrócić do niezbędnego minimum - pisze Bożena Szymańska w komunikacie dla mediów.
CZYTAJ DALEJ_ MAPA DOJAZDOWA DO ROŻNOWA
Kamera on-line
Kamera on-line
Ostatnie artykuły
Gazeta kwiecień 2019
Sportowy początek roku
Mistrzostwa z mini s...
TENIS STOŁOWY XX OT...
2018 Konkurs szopek
Polecane strony
Gmina Gródek nad Dunajcem

OSP Gródek nad Dunacjem

Drukarnia - Nova Sandec

Parafia Tropie

Na Śliwkowym Szlaku

Bzany

Konstantynów Łódzki

Mielno

Miody z Gródka

W kraj

Oficjalna strona Janiny Molek www.piekny-jas.pl

Sądeczanin

obec Zupcany

Gminna Biblioteka Publiczna

Szkoła Muzyczna w Rożnowie

Balatonboglar

Hervartov

Radio RDN

Lendak

Stołówka gminna

Mimy w ruchu

Na Jamnej

Przystań Koszarka

ROB-MET

Hotel Heron

Fundacja Horyzont 360

Solonka

Statystyki reklamowe
Prawa do materiałów zamieszczonych na stronie zastrzeżone. GOK®             Copyright © 2008