15.12.2018
Nawigacja
GOK

Galerie zdjęć
Facebooku
Licznik Odwiedzin

5,968,521 unikalne wizyty

Aktualnie online

Gości online: 1

Zagadka

Drodzy internauci - dziś zagadka. Co przedstawia załączony fragment mapy? Czy jest to propozycja nowej drogi do Nowego Sącza z Gródka? Zdecydowanie mniej na niej zakrętów. A może czegoś brakuje na tej mapie? Czy jest na niej np. Gródek nad Dunajcem?
Dobrej zabawy. Na odpowiedzi oczekujemy w komentarzach.
MN

Artykuł na stronie Sadeczanin.info
Widoki na Tatry
Nietypowa zima to także piękne widoki. Wczoraj i dzisiaj dobrze widoczne były ośnieżone granie Tatr. Miejsc widokowych, z których można je obserwować jest dużo. Ja szczególnie lubię to z Bartkowej z panoramą jeziora, Małpiej Wsypy i oczywiście Tatr.
Kilka fotek
Stan remontu drogi do Witowic
Mimo zimy trwają prace remontowe na drodze z Rożnowa do Witowic Dolnych. Przejechanie obecnie odcinka od rożnowskiego mostu do końca Gierowej jest dla kierowcy niezłym wyzwaniem i ryzykiem. Kamienie z warstwy podłoża fruwają spod kół jadących samochodów. Na odcinku "witowickim" do końca zbliżają się prace przy wycince krzewów i drzew na poboczu. Największe zmiany widać na moście na Łososinie - jego konstrukcja powstaje właściwie od nowa- co widać na fotografiach. Most ten będzie miał nieco szerszy pas drogowy i 1,5 metrowy chodnik dla pieszych.
Kilka fotek
MN

Artykuł z Gazety Krakowskiej, którego autor widzi dwa mosty na Łososince, zamiast drugi na Dunajcu
3,1 mln zł na usuwanie skutków powodzi dla gminy Gródek nad Dunajcem
Ponad 208 mln zł promes na usuwanie skutków powodzi otrzymały dziś samorządy. W Małopolsce największa dotacja trafi do powiatu nowosądeckiego.
Promesy to rządowe zapewnienia dofinansowania na odbudowę po powodzi dróg, mostów i innych obiektów użyteczności publicznej. Dziś Jerzy Miller, minister spraw wewnętrznych i administracji oraz Stanisław Kracik, wojewoda małopolski wręczyli je osobiście przedstawicielom poszkodowanych samorządów.
Do Gródka nad Dunajcem zgodnie z otrzymaną promesą ma trafić 3 100 tyś. zł - jest to jedna z największych kwot, jakie dostały się gminnym samorządom.
Wzruszająca książka o życiu biskupa Władysława Bobowskiego
„Zawsze czułem się na swoim miejscu” to tytuł najnowszej książki, a właściwie wywiadu rzeka, jaki z biskupem seniorem diecezji tarnowskiej – Władysławem Bobowskim przeprowadził Grzegorz Brożek. Jest nam tym bardziej miło to przekazywać, że Ks. Biskup jest naszym Rodakiem - pochodzi z Tropia.

Dokładnie w rok po uroczystościach jubileuszu 35-lecia posługi Władysława Bobowskiego w diecezji tarnowskiej, ukazała się książka – wywiad, w której ten tarnowski biskup senior opowiada o swoim życiu. Publikację można potraktować jako rodzaj świadectwa człowieka, który przez całe swoje życie czuł działanie Bożej opatrzności.
Baza adresowa
W związku z przygotowywaniem wydawnictw informacyjnych i promocyjnych naszej gminy na sezon 2011 informujemy:
1. Wszystkie instytucje i osoby prywatne zainteresowane umieszczeniem danych w tych wydawnictwach proszone są o pilny kontakt z GOK-iem. tel. 184401527, gok-grodek@wp.pl lub osobiście.
2. Interesują nas głównie osoby i instytucje świadczące usługi: noclegowe, żywieniowe, wypożyczanie sprzętu, itd skierowane do mieszkańców i turystów,
3. Istniej możliwość zakupu powierzchni reklamowej - zainteresowanych prosimy jednak o kontakt bezpośredni.
4. Dane można nadsyłać do dnia 18 lutego ( piątek) do godz.15.oo

Feria z GOK-iem
Trwają ferie zimowe. Za nami już kilka imprez i wyjazdów. Dziś byliśmy na nartach, stok narciarski w Kamiannej był świetnie przygotowany. Tuż po godz.9.oo jeszcze pusto - można było "bawić" się na nartach bez obaw. Jeździliśmy wszyscy - łącznie z Panem kierowcą "gimbusa", była przerwa na herbatkę, czy coś do zjedzenia.
O nas na stronie Sadeczanin.info
Kilka fotek ze stoku w Kamiannej
A to na Słotwinach
TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY GRÓDEK NAD DUNAJCEM
ZBYSZYCE ZDOBYWCĄ PUCHARU WÓJTA GMINY GRÓDEK NAD DUNAJCEM W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ!!!
KACPER WASILEWSKI Z ZESPOŁU LIPIE ''KRÓLEM STRZELCÓW"!!!

Galerie zdjęć:
- 1. Zdjęcia z eliminacji w dniach 22 i 23 stycznia
- 2. Zdjęcia z eliminacji w dniach 22 i 23 stycznia fot. Karolina Rolka.
- 3. Zdjęcia z finału
- 4. Zdjęcia z finału fot. Karolina Rolka.
Połączone siły Szkoły Muzycznej i Orkiestry Dętej z Rożnowa na gościnnych występach
30 stycznia Kwartet Saksofonowy z Rożnowa uczestniczył w uroczystym koncercie kolęd jaki odbył się Kościele Parafialnym w Żegocinie. Organizatorem kolędowania była Szkoła Muzyczna I Stopnia w tej miejscowości. Kwartet zagrał kolędy w opracowania Pana Pawła Jarzmika nauczyciela rożnowskiej Szkoły Muzycznej. Występ muzyków z Rożnowa został doskonale przyjęty.
Kilka fotek
Ferie zimowe z GOK-iem
Już za kilkanaście godzin zaczynają się ferie zimowe dla uczniów naszej gminy.
Jak co roku, inaczej w tym czasie będą pracować placówki Gminnego Ośrodka Kultury. GOK zaprasza na szereg zajęć i kilka wyjazdów.

Harmonogram zajęć
Mieczysław Hajduga zastępcą wójta Józefa Tobiasza
Mieczysław Hajduga, dotychczasowy dyrektor Komunalnego Zakładu Budżetowego, został zastępcą wójta gminy Gródek nad Dunajcem Józefa Tobiasza. To kolejna zmiana personalna w urzędzie. Zmiany dotyczą także KZB i "Dunajca" - dokąd przechodzą pracownicy i który nadal poszukuje specjalistów do realizacji najważniejszego zadania stojącego przed tą spółką - programu wodno-ściekowego, wartego 73 mln zł . Także urząd gminy poszukiwał w ostatnim czasie pracowników. Zmiany te mają głownie za zadanie zapewnienie odpowiedniego poziomu kadr w "Dunajcu".
Kamera on-line
Kamera on-line
Ostatnie artykuły
2018 Konkurs szopek
IMS - drużynowy teni...
Halowa piłka nożna -...
Halowa piłka nożna c...
2018 halowa dziewcząt
Polecane strony
Gmina Gródek nad Dunajcem

OSP Gródek nad Dunacjem

Drukarnia - Nova Sandec

Parafia Tropie

Na Śliwkowym Szlaku

Bzany

Konstantynów Łódzki

Mielno

Miody z Gródka

W kraj

Oficjalna strona Janiny Molek www.piekny-jas.pl

Sądeczanin

obec Zupcany

Gminna Biblioteka Publiczna

Szkoła Muzyczna w Rożnowie

Balatonboglar

Hervartov

Radio RDN

Lendak

Stołówka gminna

Mimy w ruchu

Na Jamnej

Przystań Koszarka

ROB-MET

Hotel Heron

Fundacja Horyzont 360

Solonka

Statystyki reklamowe
Prawa do materiałów zamieszczonych na stronie zastrzeżone. GOK®             Copyright © 2008