04.10.2023
Nawigacja
GOK

Galerie zdjęć
Facebooku
Licznik Odwiedzin

7,478,873 unikalne wizyty

Aktualnie online

Gości online: 1

Piłka ręczna plażowa w Gródku!!!

Czy graliście kiedyś w piłkę ręczną…na piasku? Jeżeli nie, to macie okazję spróbować tej widowiskowej gry na zajęciach które będą odbywać się na Bulwarze Zabuczańskim w Gródku nad Dunajcem. Trener Wiktor Witowski zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne treningi w każdy wtorek, według harmonogramu na plakacie:
- 15.30 – dzieci 10-13 lat
- 16.30 – młodzież 14-17 lat
- 17.30 – senior 18+

Film promujący beach handball

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych (obfite opady deszczu) zajęcia przeniesione na te same godziny w czwartek!

Pamiętajmy również o zaleceniach dotyczących bezpieczeństwa sanitarnego!
Zapraszamy!!!
Puchar Lata!!


Zapraszamy.

Turniej open. System rozgrywek zależny od ilości zgłoszonych drużyn, planowany tzw. system brazylijski. W turnieju mogą brać udział drużyny mieszane, rocznik 2004 i starsi. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców (prawnych opiekunów) na udział. Ilość miejsc ograniczona. Każdy uczestnik musi podpisać oświadczenie związane z pandemią (w przypadku niepełnoletnich to oświadczenie również podpisują rodzice lub prawni opiekunowie). Zgłoszenia do 17 lipca 2020r. Szczegółowe informacje oraz zapisy w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Gródku nad Dunajcem 28, preferowany kontakt telefoniczny 18 440 15 27 (biuro GOK-u) lub 531 399 641 - koordynator sportu.
Pamiętajmy - obowiązuje reżim sanitarny!!! Turniej odbywać się będzie zgodnie z obowiązującymi obecnie zasadami.
Regaty o Puchar Herona.
V regaty o Puchar Herona za nami. Na starcie regat stanęło 16 jachtów, łącznie 44 osoby. Dla żeglarzy pogoda jest dobra lub bardzo dobra i taka była w minioną sobotę. Oficjalnego otwarcia dokonał dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Zbigniew Gąska oraz z ramienia gospodarza czyli Heron Live Hotel manager Irmina Długopolska. Nad całością czuwał sędzia główny zawodów Jacek Białoń. Po zakończeniu regat wszyscy uczestnicy gościli w hacie grillowej hotelu gdzie zajadali się pyszną kiełbaską i chłodzili zimnymi napojami słuchając żeglarskich szant w wykonaniu zespołu ZOŚKA C-DUR.
Puchary oraz nagrody dla wszystkich uczestników wręczył osobiście gospodarz naszej gminy Wójt Józef Tobiasz w asyście pani manager, nie zabrakło również nagród dla najmłodszych uczestników regat.
Cieszymy się bardzo, iż mimo panującej epidemii udało się zorganizować te tradycyjne już regaty. Dziękujemy Dyrekcji i pracownikom Heron Live Hotel za gościnne przyjęcie, strażakom OSP Gródek nad Dunajcem, Sądeckiemu WOPR oraz Policji Wodnej za pomoc techniczną oraz czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników. Do zobaczenia na kolejnych regatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem .
Ahoj!!!
Galeria zdjęć

Wyniki końcowe:
klasa sport:
1. STRUGA - sternik Wojciech Paróżnik
2. SKIPPER COM.PL - sternik Alicja Butscher
klasa turystyczno-regatowa:
1. CONFABULACJA - sternik Paweł Król
2. ARGENTINO - sternik Wojciech Sarota
3. ALBATROS - sternik Aleksander Adamski
klasa turystyczna:
1. ROKO - sternik Robert Duchnowski
2. LANCET - sternik Wiesław Zając
3. PURKŁA PA - sternik Tomasz Sporek
4. PANDEMIA - sternik Janusz MIśkowiec
5. AMULET - Przemysław Sumara
6. ROZI - Przemysław Palka
7. MARINER 20 - Mirosław Banach
klasa slow:
1. BARBARA - sternik Grzegorz Musiał
2. OSIOŁA - sternik Mirosław Pilarski
3. NEGRITA -sternik Daniel Nosal
4. ORKAN - sternik Sebastian Oleksy
"Bitwa o wozy" również w II turze wyborów.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zorganizuje drugą edycję akcji profrekwencyjną „BITWA O WOZY”.

Tym razem środki na zakup nowego samochodu ratowniczo – gaśniczego otrzyma 49 gmin, w których frekwencja podczas drugiej tury wyborów prezydenckich będzie najwyższa. Co ważne frekwencja ma być najwyższa nie na terenie obecnego województwa a dawnego województwa.
W latach 1975-1998 na terenie Polski było 49 województw.
Drugą edycję akcji ogłoszono podczas wręczenia gminom promes za najwyższą frekwencję w pierwszej turze.
Głosuuuuuuujemy na nasza gminę.
Rozpoczynamy finałową walkę o tytuł Najpiękniejszej Gminy Wiejskiej Małopolski 2020 w I Plebiscycie na Najpiękniejszą Gminę Małopolski 2020. Od poniedziałku 29 czerwca, a dokładniej od godziny 20:00 przez trzy tygodnie będziemy wybierać najlepszą spośród szesnastu gmin, które w ośmiu głosowaniach eliminacyjnych zdobyły największą ilość głosów. Wielki Finał zakończy się w niedzielę 19 lipca o godzinie 21, a wyniki podamy w poniedziałek 20 lipca. Zapraszamy do zabawy, w której głosować możecie Państwo wiele razy, ale nie częściej niż raz na 24 godziny.
Głosuj - codziennie
Dziewczęta z UKS 3 Staszkówka Jelna w pierwszej lidze.
UKS 3 Staszkówka Jelna - Informacja z 27 czerwca o 15:40 ·1 LIGA 🔥🏆⚽️Historyczny awans naszego zespołu do 1 LIGI.
Dziękujemy wszystkim którzy trzymali za nas kciuki i dopingowali nasz zespół mimo nieobecności na trybunach.
Dziękujemy UKS Bielawianka Bielawa - kobiety za super mecz i żałujemy że nie zagramy razem w 1 lidze, bo oba zespoły na to zasłużyły

AWANS JEST NASZ ⚽️💚
Gratulujemy zawodniczkom ale i ich trenerom, opiekunom, sponsorom.
Rożnów - VIII Powiatowy Zlot Młodzieżowych Dryżyn Pożarniczych
Tradycyjnie w pierwszą sobotę po zakończeniu roku szkolnego 27 czerwca w Rożnowie odbył się VIII Powiatowy Zlot Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W zlocie wzięło udział łącznie 52 drużyn tj. około 360 osób. Podczas zlotu drużyny miały do pokonania odcinek 7 km. Na trasie należało zaliczyć 5 punktów zlokalizowanych w najciekawszych miejscach Rożnowa jak beluarda, ruiny zamku, zapora, kościół. W punktach tych uczestnicy zlotu musieli odpowiedzieć na pytania związane z bezpieczeństwem takie jak udzielanie pierwszej pomocy. W organizację zlotu włączył Zarząd Gminny ZOSP RP w Gródku nad Dunajcem oraz strażacy ze wszystkich jednostek OSP z terenu gminy. Współorganizatorem zlotu była Gmina Gródek i GOK Gródek.
Galeria zdjęć
Regaty o puchar Herona.
Ahoj Żeglarze!!! Mimo przeciwności losu!!! To już piąte regaty o Puchar Herona. Zapraszamy!!! Niestety z powodu epidemii ilość miejsc w tym roku ograniczona. Regaty odbędą się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym więc aby odpowiednio się przygotować musimy znać wcześniej ilość uczestników. Bardzo proszę o wcześniejsze zgłaszanie załóg oraz ilości uczestników.
Wpisowe 25 zł/osoba.Wspomnień czar - konkurs fotograficzny.

Regulamin konkursu
Harmonogram DJR 2020.

Poniższy harmonogram stanowi propozycję, która ze względu na dynamiczny rozwój sytuacji związanej z epidemią może ulec zmianie. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych wydarzeń będą publikowane na bieżąco na stronie internetowej oraz portalach społecznościowych Gminnego Ośrodka Kultury w Gródku nad Dunajcem.
W związku z panującym stanem epidemii wszystkie wydarzenia "Dni Jeziora Rożnowskiego 2020" odbywać się będą z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego. Na dzień dzisiejszy wszystkie planowane imprezy odbędą się z udziałem maksymalnie 150 osób.
Wszyscy zapewne zastanawiamy się nad obostrzeniami wprowadzanymi przez rząd, nad ich zasadnością często komentując, że są przesadzone i niestety nie zawsze przestrzegamy zasad związanych choćby z zasłaniem nosa i ust w miejscach gdzie jest to zalecane. Nie pytajmy "co możemy?" zastanówmy się "co musimy".
Apelujemy i gorąco prosimy o przestrzeganie zasad związanych z epidemią. Dbajmy o siebie i o innych!!!
Dni Jeziora Rożnowskiego 2020

Szanowni Państwo, sympatycy "Dni Jeziora Rożnowskiego".

Decyzja organizacji tegorocznych "Dni Jeziora Rożnowskiego" do ostatnich chwil była niepewna i kierowała się raczej w stronę odwołania tej sztandarowej imprezy od lat organizowanej nad Jeziorem Rożnowskim. Panujący stan epidemii covid 19 oraz związane z tym zarządzenia nie sprzyjają organizacji zgromadzeń, koncertów, festynów, pikników, kiermaszów itp. w jakie zawsze obfitowały wydarzenia związane z naszą imprezą. Mamy jednak nadzieję, że dzięki zniesieniu obostrzeń oraz zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego będziemy mogli zorganizować "Dni Jeziora Rożnowskiego 2020". Niemal w każdy weekend wakacji planujemy różne wydarzenia, spośród których mam nadzieję każdy znajdzie coś dla siebie.
Ponieważ nie możemy spotykać się w liczniejszym gronie rozpoczynamy od konkursu fotograficznego : "Dni Jeziora Rożnowskiego - wspomnień czar". Regulamin konkursu. Zachęcamy do udziału w konkursie. Nadsyłajcie wasze wspomnienia z poprzednich edycji udokumentowane na fotografii. Laureaci konkursu zostaną zaproszeni na planowany "Koncert Muzyki Filmowej" gdzie również odbędzie się premiera prezentacji nadesłanych zdjęć. Atrakcyjne nagrody zarówno finansowe jak i rzeczowe.
Zapraszam do zapoznania się z harmonogramem "DJR 2020" i do udziału w imprezach.

Kamera on-line
Kamera on-line
Ostatnie artykuły
Postępowanie o udzie...
2020 gazeta lokalna...
Zamówienia publiczne...
Gazeta kwiecień 2019
Sportowy początek roku
Polecane strony
Gmina Gródek nad Dunajcem

OSP Gródek nad Dunacjem

Drukarnia - Nova Sandec

Parafia Tropie

Na Śliwkowym Szlaku

Bzany

Konstantynów Łódzki

Mielno

Miody z Gródka

W kraj

Oficjalna strona Janiny Molek www.piekny-jas.pl

Sądeczanin

obec Zupcany

Gminna Biblioteka Publiczna

Szkoła Muzyczna w Rożnowie

Balatonboglar

Hervartov

Radio RDN

Lendak

Stołówka gminna

Mimy w ruchu

Na Jamnej

Przystań Koszarka

ROB-MET

Hotel Heron

Fundacja Horyzont 360

Solonka

Statystyki reklamowe
Prawa do materiałów zamieszczonych na stronie zastrzeżone. GOK®             Copyright © 2008