01.12.2022
Nawigacja
GOK

Galerie zdjęć
Facebooku
Licznik Odwiedzin

7,277,751 unikalne wizyty

Aktualnie online

Gości online: 1

Zintegrowany system biblioteczny

27 grudnia o godz. 11.00 w Nowym Sączu członkowie zarządu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego i Powiatu Gorlickiego podpisali umowę na dofinansowanie projektu "Budowa zintegrowanego systemu informacji i zarządzania zbiorami 33 bibliotek publicznych w województwie małopolskim z użyciem technologii teleinformatycznych".
Wśród 33 bibliotek znajduje się również Gminna Biblioteka Publiczna w Gródku nad Dunajcem.

Link do pliku:
- Info Biblioteka
Zaćmienie Słońca
Dzisiaj w godzinach rannych słoneczko zostało częściowo zasłonięte przez Księżyc.

Zaćmienie Słońca 2011
Koncert Haliny Frąckowiak

2 stycznia w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Podolu-Górowej odbył się koncert kolęd w wykonaniu Pani Haliny Frąckowiak. Na koncert zaprosili Wójt Gminy i Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem. Zaproszenie zostało przyjęte przez mieszkańców i gości - sala i galeria były pełne publiczności.
Pani Halina Frącowiak bawiła nas wspaniale, nastrojowo przedstawiając swoje aranżacje kolęd. Na koniec były także utwory z jej repertuaru.
Zobacz galerie zdjęć:
- Koncert kolęd
Czytaj także na stronie Sadeczanin.info
Wieczorny pożar w Rożnowie
Dzisiaj po godzinie 19 głos syreny strażackiej rozdarł ciszę wieczoru. Za chwilę samochody OSP Rożnów jechały do pożaru. Palił się dom jednorodzinny w centrum tej miejscowości. Pożar został szybko zlokalizowany i ugaszony przez naszych rożnowskich strażaków. Do pomocy przybyły jednostki OSP z Gródka nad Dunajcem i PSP Nowy Sącz oraz ekipa Pogotowia Energetycznego.

Zobacz galerie zdjęć:
- 2010.12 - Pożar w Rożnowie

MN
DAMY RADĘ OTWIERAMY WŁASNY BIZNES
Instytut Organizacji Przedsiębiorstw I Technik Informacyjnych InBIT zaprasza do udziału w nowym projekcie współfinansowanym ze środków UE w ramach EFS.
DOTACJE DLA OSÓB POSZKODOWANYCH W POWODZIACH W 2010 ROKU
do 40.000zł bezzwrotnej dotacji na otwarcie działalności gospodarczej
dodatkowe wsparcie finansowo – doradcze przez okres 6 – 12 miesięcy.
RK/UG
Most w Witowicach Dolnych zamknięty- OBJAZD
We wtorek (14 grudnia) została zamknięta droga powiatowa nr 1556 z Witowic Dolnych do Rożnowa (na razie do kwietnia). Na dziś zamknięty jest wjazd na most od strony Witowic oraz odcinek około 700 metrów. Drogowcy pracują, droga za mostem rozkopana. Wytyczony objazd został już dość dobrze odśnieżony i posypany - co wcale nie znaczy, że przejazd nim jest przyjemnością. W jednym miejscu świeże ślady wyciągania samochodu z głębokiej fosy. Zalecana ostrożność.
- Galeria zdjęć - remont drogi i droga objazdowa
Komunikat PZD
Czytaj na Sadeczanin.info
Za nami drugi rok naszej strony internetowej
8 grudnia minęło dwa lata obecności naszej strony internetowej w sieci. W tym czasie pisaliśmy o bardzo wielu sprawach. Bardzo aktualnych, na które czekają nasi wirtualni goście. O wielu sprawach pisaliśmy jako pierwsi. Z naszych wiadomości korzysta wiele innych stron internetowych. Szczególnym powodzeniem cieszą się nasze galerie fotograficzne. Oglądacie zdjęcia po kilkaset razy.
Odwiedziliście nas drodzy Internauci ponad 390 tysięcy razy.

Dziękujemy zatem wszystkim, dzięki którym jesteśmy na bardzo wysokiej pozycji w wyszukiwarkach google. Pracujemy dla Was.
Nowy Wójt w Mielnie

W zaprzyjaźnionym Mielnie także zmiana na stanowisku wójta. To była ostatnia kadencja Zbigniewa Choińskiego. Choć w pierwszej turze miał sporą przewagę nad kontrkandydatami, to ostatecznie przegrał w drugiej turze walkę z Olgą Roszak-Pezałą.


Nowa Rada Gminy już pracuje
W dniu dzisiejszym odbyła się pierwsza i druga sesja Rady Gminy w Gródku nad Dunajcem.
Podczas pierwszej nowi radni otrzymali zaświadczenia o wyborze, złożyli ślubowanie oraz wybrali swoje władze. Przewodniczącym Rady Gminy został Pan Mirosław Małek, jego zastępcami: Pani Małgorzata Rybska i Pan Józef Schabiński.

- Galeria zdjęć
Przeczytaj także na stronie Sadeczanin.info
Jest już Starosta Nowosądecki
Na pierwszej sesji Rady Powiatu Nowosądeckiego starostą po raz czwarty został wybrany Jan Golonka, wicestarostą ponownie Mieczysław Kiełbasa. Przewodniczącym Rady został Wiesław Basta. Radni Prawa i Sprawiedliwości ( w tym Radny z Rożnowa - Pan Zygmunt Paruch) ponownie zajęli ławy opozycji.
Podziękowanie dla Mieszkańców Gminy
„Władza jest służbą, a nie przywilejem. To nie ludzie powinni być zależni od władzy, lecz przeciwnie - władza ma zależeć od ludzi”
Jan Paweł II      

Mając na uwadze te mądre słowa Naszego Wielkiego Papieża, serdecznie dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyliście i możliwość służby Wam - mieszkańcom Gminy Gródek nad Dunajcem. Wasze wsparcie, mimo wielu wątpliwości, daje mi siłę aby zmierzyć się z tym bardzo trudnym zadaniem. Mam świadomość wielkiej odpowiedzialności jaka spada na mnie po wyborze na Wójta Gminy. Mam również nadzieje, że wszyscy, którym na sercu leży dobro Naszej Gminy spowodują, iż współpraca, gospodarność, pracowitość i skuteczność będzie istotą działania.
Nie zapomnimy o najważniejszym – o mieszkańcach, szczególnie tych, którym żyje się ciężko.
Jan Paweł II powiedział: „Starajmy się tak postępować i tak żyć, by nikomu w naszej Ojczyźnie nie brakło dachu nad głową i chleba na stole, by nikt nie czuł się samotny, pozostawiony bez opieki.”
Jeszcze raz serdecznie dziękuję
Józef Tobiasz
Kamera on-line
Kamera on-line
Ostatnie artykuły
Postępowanie o udzie...
2020 gazeta lokalna...
Zamówienia publiczne...
Gazeta kwiecień 2019
Sportowy początek roku
Polecane strony
Gmina Gródek nad Dunajcem

OSP Gródek nad Dunacjem

Drukarnia - Nova Sandec

Parafia Tropie

Na Śliwkowym Szlaku

Bzany

Konstantynów Łódzki

Mielno

Miody z Gródka

W kraj

Oficjalna strona Janiny Molek www.piekny-jas.pl

Sądeczanin

obec Zupcany

Gminna Biblioteka Publiczna

Szkoła Muzyczna w Rożnowie

Balatonboglar

Hervartov

Radio RDN

Lendak

Stołówka gminna

Mimy w ruchu

Na Jamnej

Przystań Koszarka

ROB-MET

Hotel Heron

Fundacja Horyzont 360

Solonka

Statystyki reklamowe
Prawa do materiałów zamieszczonych na stronie zastrzeżone. GOK®             Copyright © 2008