28.05.2018
GOK

Galerie zdjęć
Facebooku
Jesteś 5,787,825 osobą
na tej stronie
Gości online: 2
NowościKolejny sukces tenisistek z Przydonicy!!!

W miniony czwartek w hali sportowej w Gródku nad Dunajcem odbyły się Mistrzostwa Rejonu (powiaty: limanowski, gorlicki, nowosądecki i m. Nowy Sącz) w drużynowym tenisie stołowym szkół podstawowych. Na podium, zdobywając brązowy medal znalazły się nasze młode tenisistki ze Szkoły Podstawowej w Przydonicy (Nikola Cisowska, Weronika Sadłoń, Joanna Tabaszewska).
Sprawozdanie z zawodów oraz galeria zdjęć na stronie mos-nowosadeckie.pl
Gratulujemy tego ogromnego sukcesu dziewczętom i oczywiście opiekunowi naszych młodych tenisistek, Pani Dorocie Migacz.
NowościDrogim Paniom ślemy życzenia
NowościZapraszamy na wernisaż.


Zapraszamy na wystawę wyjątkowego artysty Pawła Jasińskiego w Galerii Marina w Heron Live Hotel.

"Paweł Jasiński - artysta urodzony w Gródku nad Dunajcem, od 11 lat mieszka i tworzy w Irlandii. Jasiński wystawiał swoje malarstwo w takich krajach Europy jak: Polska , Irlandia, Łotwa, Anglia. Jego portret irlandzkiego piosenkarza Paula Brady został wydrukowany na ścianie jednego z budynków Temple Bar, historycznej części Dublina. Paweł jest też założycielem Tree Art Studio, które specjalizuje się w projektowaniu unikatowych prezentów dla firm i instytucji. Zaprojektował między innymi kubki promujące Polskę dla Ambasady polskiej."
NowościOTWP "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM" 2018
OTWP "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM" 2018
Dnia 2marca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Gródku nad Dunajcem odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pn. „Młodzież Zapobiega Pożarom” (OTWP) – eliminacje gminne.Dzieci z terenu gminy Gródek nad Dunajcem rywalizowały z zakresu wiedzy na temat ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej.Turniej był rozgrywany w dwóch kategoriach wiekowych i dostarczył wielu emocji.
Galeria zdjęć
Wyniki zmagań przedstawiają się następująco:
NowościHalowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Gródek n/D
Zdobywcą Pucharu Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem w Halowym Turnieju Piłki Nożnej 2018
został zespół Górowa. Królem strzelców turnieju Patryk Cisowski z zespołu Cjalis.
Galeria zdjęć
...Czytaj więcej...
Puchary i medale wręczył osobiście Wójt Gminy - Józef Tobiasz, który tradycyjnie ufundował również napoje chłodzące.
Gratulujemy zarówno zwycięzcom jak i pozostałym uczestnikom turnieju oraz dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w organizacji.
Do zobaczenia w przyszłym roku w kolejnej edycji turnieju.
NowościFerie 2018 z GOK Gródek nad Dunajcem
Od 12 lutego Małopolska rozpoczyna ferie zimowe - tym samym uczniowie naszych szkół dostają dwa tygodnie wolnego. Gminny Ośrodek Kultury jak co roku przygotowuje dla nich ofertę zajęć w poszczególnych WDK i bibliotekach.
galeria zdjęć cz 1

galeria zdjęć cz 2
NowościPiłkarki z Jelnej mistrzyniami Polski w futsalu
Paulina Tomasiak, Anna Bałuszyńska i Sandra Różycka wywalczyły w Tychach złote medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu (do lat 18). Zawodniczki na co dzień grające w klubie UKS 3 Staszkówka Jelna zostały wypożyczone na jeden turniej do Wandy Kraków (klub z Jelnej nie uczestniczy w tych rozgrywkach) i bardzo mocno przyczyniły się do wywalczenia triumfu przez zespół ze stolicy Małopolski. Paulina Tomasiak zdobyła 7 bramek i została najlepszą strzelczynią turnieju. Natomiast Anna Bałuszyńska została wybrana najlepszą bramkarką mistrzostw. Futsal jest elementem przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2017/2018 w której piłkarki z Jelnej będą rywalizowały w II lidze kobiet oraz prestiżowej Makroregionalnej Lidze Juniorek Młodszych. Życzymy powodzenia i czekamy na kolejne sukcesy naszych reprezentantek.
NowościUroczyste obchody Dnia Seniora

Poszczególne sołectwa gminy Gródek nad Dunajcem uroczyście obchodziły Dzień Seniora. Imprezy organizowane przez Sołtysów i Radnych miejscowości odbyły się m.in w Podolu - Górowej, Rożnowie, Siennej i Gródku n.D. Cieszy fakt że pamiętamy o Seniorach - Rodzicach, Babciach i Dziadkach, którzy mają możliwość spotkania się, wspominania czasów młodości czy snucia planów na przyszłość.
galeria Gródek Galeria Gródek - Zuzanna Ciastoń
Galeria Sienna i Lipie Monika Gródek oraz Galeria zdjęć z Podola - Górowej
NowościKlub Seniora w Rożnowie gotowy
Z inicjatywy Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Pana Henryka Rozmusa powstał w dniu 24.10.2016 r. w osiedlu spółdzielczym Klub Seniora przy Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej „Rożnów” w Rożnowie, który zrzesza osoby samotne i starsze głównie emerytów i rencistów mieszkających w zasobach Spółdzielni. 16 stycznia bieżącego roku członkowie Klubu Seniora otrzymali do użytku świeżo wyremontowane pomieszczenia. Obiekt został poświęcony przez Księdza Proboszcza Marka Truś.
Galeria zdjęć z otwarcia świetlicy

Na spotkaniu organizacyjnym w dniu 24.10.2016 r. został nakreślony program działania Klubu, oraz wybrano władze Klubu Seniora. Przewodniczącą Klubu Seniora została Pani Halina Popiela-Burda.
Kontakt: Przewodnicząca Klubu Seniora tel. +48 694 702 378, Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej +48 18 44 035 78,
http://klub-seniora.osobie.net
Klub w ciągu roku zorganizował kilkanaście imprez dla swoich członków - spotkanie opłatkowe, spotkanie karnawałowe, dzień kobiet, szkolenia na temat praw seniora i karty seniora, chorób "odkleszczowych" badanie słuchu oraz wyjazdy do Kościoła Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu i "sandomierskim Traktem".
NowościNa jesełkach do Jelnej
W niedzielę - 14 stycznia na hali Szkoły Podstawowej w Jelnej odbyły się doroczne Jasełka wystawione przez dzieci i młodzież z Domu Kultury w Jelnej. Młodzi artyści pod kierunkiem pani Agaty Górowskiej przenieśli licznie zgromadzoną publiczność o ponad dwa tys. lat wstecz i po raz kolejny opowiedzieli historię Narodzin Jezusa.. Ogromne zaangażowanie dzieci opłaciło się gdyż przedstawienie przeplatane pięknymi kolędami oraz tańcami wywarło duże wrażenie i poruszenie wśród przybyłych gości
Była to kolejna lekcja wzajemnej miłości,szacunku,,zadumy i refleksji.Pod koniec występu głos zabrał Radny p.Marcin Jasiński,który podziękował p. Agacie oraz artystom za włożony trud i wspaniałą gre aktorską. Zebrane datki w kwocie 1800 zl zostaną przekazane chorym dzieciom z Parafii.
Galeria zdjęć
NowościZapraszamy na koncert noworoczny
21 stycznia odbył się koncert noworoczny w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rożnowie. Gościem specjalnym była Pani Halina Błażejczyk.

Galeria zdjęć z koncertu
Kamera on-line
Kamera on-line
Gmina Gródek nad Dunajcem

OSP Gródek nad Dunacjem

Drukarnia - Nova Sandec

Wrota Małopolski

Parafia Tropie

Na Śliwkowym Szlaku

Bzany

Konstantynów Łódzki

Mielno

Miody z Gródka

W kraj

Oficjalna strona Janiny Molek www.piekny-jas.pl

Sądeczanin

obec Zupcany

Gminna Biblioteka Publiczna

Szkoła Muzyczna w Rożnowie

Alarm Gródek

Hervartov

Radio RDN

Lendak

Solonka

Mimy w ruchu

Na Jamnej

Przystań Koszarka

ROB-MET

Statystyki reklamowe
Prawa do materiałów zamieszczonych na stronie zastrzeżone. GOK®             Copyright © 2008