7,613,440 unikalne wizyty

Aktualnie online

Gości online: 1

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Gródek n/D

Zdobywcą Pucharu Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem w Halowym Turnieju Piłki Nożnej 2018
został zespół Górowa. Królem strzelców turnieju Patryk Cisowski z zespołu Cjalis.
Blisko 6 godzin trwały rozgrywki naszego turnieju. Z rozgrywek grupowych zwycięsko wyszły zespoły: z gr. A - Cjalis i Mix Team oraz z gr. B - Górowa i Gródek (szczegółowe wyniki w tabelach poniżej). W półfinałach Gródek pokonał Cjalis 2:1 natomiast Mix Team uległ drużynie z Górowej 1:5. W meczu o miejsce trzecie Cjalis pewnie pokonał Mix Team 10:4. W finale w walce o puchar spotkały się więc zespoły: Gródek oraz obrońca z ubiegłego roku - Górowa. Ostatecznie Gródek przegrał pojedynek finałowy 1:3 i tym samym zdobywcą Pucharu Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem w Halowym Turnieju Piłki Nożnej na rok 2018 został zespół GÓROWA. Królem strzelców z ilością 10 strzelonych goli Patryk Cisowski z drużyny Cjalis.
Puchary i medale wręczył osobiście Wójt Gminy - Józef Tobiasz, który tradycyjnie ufundował również napoje chłodzące.
Gratulujemy zarówno zwycięzcom jak i pozostałym uczestnikom turnieju oraz dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w organizacji.
Do zobaczenia w przyszłym roku w kolejnej edycji turnieju.

........................................................................................................................................................

SOBOTA - ZACZYNAMY O GODZINIE 10:oo

Siedem drużyn stawiło się do rywalizacji o Puchar Wójta. Rozlosowano dwie grupy A i B, w których rozgrywki odbędą się systemem "każdy z każdym".
Kolejność meczy grupowych:
1) JELNA - MIX TEAM; 2) ROZTOKA - CJALIS; 3) F.C. PO NALEWCE - GÓROWA; 4) MIX TEAM - CJALIS; 5) JELNA - ROZTOKA; 6) GRÓDEK - F.C. PO NALEWCE; 7) ROZTOKA - MIX TEAM; 8) CJALIS - JELNA; 9) GÓROWA - GRÓDEK
W drugiej rundzie rozgrywek zwycięzcy gr. A zagrają z drugim zespołem gr. B i analogicznie zwycięzca gr. B z drugim zespołem gr. A. Przegrani walczyć będą o miejsce trzecie a zwycięzcy o Puchar Wójta Gminy.

Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem
GKS ZAWISZA oraz ULKS PRZYDONICA
zapraszają do udziału
w
TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ 2018
O PUCHAR WÓJTA GMINY GRÓDEK NAD DUNAJCEM

Do turnieju zgłasza się drużynę liczącą do 10 osób pod dowolną nazwą składającą się z mieszkańców gminy Gródek nad Dunajcem. W turnieju mogą startować osoby urodzone w roku 2002 i starsi. W skład zgłoszonej drużyny może wchodzić maksymalnie pięciu zawodników zrzeszonych w klubach piłkarskich (grających w jakiejkolwiek profesjonalnej klasie rozgrywek piłkarskich), natomiast bezpośrednio w grze na boisku może brać udział tylko dwóch. Każdy zawodnik może grać tylko w drużynie, do której został zgłoszony, każda drużyna dostarcza organizatorowi listę zgłoszeniową przed pierwszym meczem. Osoby niepełnoletnie mają obowiązek posiadać oświadczenie rodziców wyrażające zgodę na udział w turnieju. Wszystkie mecze odbędą się w hali sportowej przy Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem. Rozgrywki odbędą się w dniu 24 lutego (sobota) 2018 r.
Zgłoszenia drużyn do dnia 22.02.2018 r. (czwartek) do godz. 18.oo w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Gródku nad Dunajcem.
W dniu 22.02.2018 r. (czwartek) o godz. 18.oo w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Gródku nad Dunajcem odbędzie się spotkanie kapitanów - zgłaszających drużyny, na którym ustalony zostanie system rozgrywek zależny od ilości zgłoszeń. Na spotkaniu OBOWIĄZKOWA obecność przedstawiciela zgłaszanej drużyny.