28.05.2018
GOK

Galerie zdjęć
Facebooku
Jesteś 5,787,765 osobą
na tej stronie
Gości online: 2
HALOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY GRÓDEK n/D"ROŻNÓW TEAM" po raz kolejny zdobywcą Pucharu Przewodniczącego Rady Gminy w Halowym Turnieju Piłki Siatkowej 2017.

Na podium ponadto: Bart-Gród - miejsce drugie, Oldboje - na trzecim i Rożnów tuż za podium - miejsce czwarte.
Puchar, statuetki i medale wręczył osobiście Przewodniczący Rady Gminy, który również ufundował napoje chłodzące dla wszystkich uczestników rozgrywek finałowych.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i wspaniałą postawę fair-play oraz tym, którzy pomagali w organizacji turnieju.
Do zobaczenia w kolejnej edycji turnieju.
Zdjęcia z finału turnieju
Kilka zdjęć z rozgrywek grupowych
Wyniki turnieju finałowego:
Rożnów Team - Oldboje 3:0 (25:9; 25:17; 25:20)
Bart-Gród - Rożnów 3:0 (25:18; 25:8; 25:10)
Mecz o trzecie miejsce:
Oldboje - Rożnów 3:0 (25:15; 25:21; 25:18)
Finał:
Rożnów Team - Bart-Gród 3:0 (25:18; 25:23; 25:21)
........................................................................................................................................................

Zapraszamy na finały - sobota 18 marca - hala sportowa w Gródku nad Dunajcem od godziny 15 00!!!

W sobotę w halach sportowych w Rożnowie, Podolu-Górowej i Jelnej dominowała piłka siatkowa - dziewięć zespołów walczyło w poszczególnych grupach o awans do fazy finałowej naszego turnieju. Ostatecznie awans wywalczyły zespoły: gr. A - Rożnów Team (obrońcy pucharu), gr. B - Bart-Gród, gr. C - Oldboje i jako czwarty finalista - drugi zespól z gr. C - Rożnów . W sobotnich półfinałach zagrają Rożnów Team - Oldboje i Bart-Gród - Rożnów. Przegrani rozegrają mecz o miejsce trzecie zaś zwycięzcy o Puchar naszego turnieju.
Kilka zdjęć z rozgrywek grupowych Zdjęcia z finału turnieju
Zapraszamy kibiców - czeka nas sporo emocji!!!

..................................................................................................................................................
Do turnieju zgłosiło się dziewięć zespołów: Bart-Gród, Rożnów Mix, Rożnów Team, Rożnów, Ekipa z Timu, Przydonica, Górowa, Kamszoty i Oldboje. Rozlosowano trzy grupy A, B i C. Wszystkie grupy rozpoczynają rozgrywki w sobotę 11 marca o godzinie 15 oo - gr. A w Rożnowie, gr. B w Podolu-Górowej i gr. C w Jelnej.
Do turnieju finałowego awansują zwycięzcy z poszczególnych grup oraz jako czwarty awansuje zespół z drugiego miejsca w grupie z najlepszym bilansem.
Zapraszamy kibiców - czeka nas sporo emocji!!!
....................................................................................................................................................
Do turnieju zgłasza się drużyny (maks. 10 osób) pod dowolną nazwą składające się z mieszkańców gminy Gródek nad Dunajcem, rocznik 2001 i starsi. Drużynę zgłasza osoba pełnoletnia.
Zgłoszenia drużyn do dnia 9 marca 2017r. (czwartek) do godz. 18 00 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Gródku nad Dunajcem lub telefonicznie - 18 440 15 27 – GOK Gródek n/D - 608 524 918 – koordynator sportu Zbigniew Gąska.
W dniu 9 marca 2017r. (czwartek) o godz. 18 00 odbędzie się spotkanie kapitanów zgłoszonych drużyn, na którym ustalony zostanie system rozgrywek zależny od ilości zgłoszeń. Planowany system to rozgrywki grupowe mające na celu wyłonienie 4 zwycięskich drużyn, które rozegrają turniej finałowy.
Planowane terminy rozgrywek :
Grupowe - 11 marca 2017r. (sobota) w halach sportowych na terenie naszej gminy,
Finałowe - 18 marca 2017 r. (sobota) - hala sportowa w Gródku nad Dunajcem.

Kamera on-line
Kamera on-line
Gmina Gródek nad Dunajcem

OSP Gródek nad Dunacjem

Drukarnia - Nova Sandec

Wrota Małopolski

Parafia Tropie

Na Śliwkowym Szlaku

Bzany

Konstantynów Łódzki

Mielno

Miody z Gródka

W kraj

Oficjalna strona Janiny Molek www.piekny-jas.pl

Sądeczanin

obec Zupcany

Gminna Biblioteka Publiczna

Szkoła Muzyczna w Rożnowie

Alarm Gródek

Hervartov

Radio RDN

Lendak

Solonka

Mimy w ruchu

Na Jamnej

Przystań Koszarka

ROB-MET

Statystyki reklamowe
Prawa do materiałów zamieszczonych na stronie zastrzeżone. GOK®             Copyright © 2008