07.07.2020
Nawigacja
GOK

Galerie zdjęć
Facebooku
Licznik Odwiedzin

6,634,465 unikalne wizyty

Aktualnie online

Gości online: 1

"Bitwa o wozy" również w II turze wyborów.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zorganizuje drugą edycję akcji profrekwencyjną „BITWA O WOZY”.

Tym razem środki na zakup nowego samochodu ratowniczo – gaśniczego otrzyma 49 gmin, w których frekwencja podczas drugiej tury wyborów prezydenckich będzie najwyższa. Co ważne frekwencja ma być najwyższa nie na terenie obecnego województwa a dawnego województwa.
W latach 1975-1998 na terenie Polski było 49 województw.
Drugą edycję akcji ogłoszono podczas wręczenia gminom promes za najwyższą frekwencję w pierwszej turze.
Głosuuuuuuujemy na nasza gminę.
Rozpoczynamy finałową walkę o tytuł Najpiękniejszej Gminy Wiejskiej Małopolski 2020 w I Plebiscycie na Najpiękniejszą Gminę Małopolski 2020. Od poniedziałku 29 czerwca, a dokładniej od godziny 20:00 przez trzy tygodnie będziemy wybierać najlepszą spośród szesnastu gmin, które w ośmiu głosowaniach eliminacyjnych zdobyły największą ilość głosów. Wielki Finał zakończy się w niedzielę 19 lipca o godzinie 21, a wyniki podamy w poniedziałek 20 lipca. Zapraszamy do zabawy, w której głosować możecie Państwo wiele razy, ale nie częściej niż raz na 24 godziny.
Głosuj - codziennie
Dziewczęta z UKS 3 Staszkówka Jelna w pierwszej lidze.
UKS 3 Staszkówka Jelna - Informacja z 27 czerwca o 15:40 ·1 LIGA 🔥🏆⚽️Historyczny awans naszego zespołu do 1 LIGI.
Dziękujemy wszystkim którzy trzymali za nas kciuki i dopingowali nasz zespół mimo nieobecności na trybunach.
Dziękujemy UKS Bielawianka Bielawa - kobiety za super mecz i żałujemy że nie zagramy razem w 1 lidze, bo oba zespoły na to zasłużyły

AWANS JEST NASZ ⚽️💚
Gratulujemy zawodniczkom ale i ich trenerom, opiekunom, sponsorom.
Rożnów - VIII Powiatowy Zlot Młodzieżowych Dryżyn Pożarniczych
Tradycyjnie w pierwszą sobotę po zakończeniu roku szkolnego 27 czerwca w Rożnowie odbył się VIII Powiatowy Zlot Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W zlocie wzięło udział łącznie 52 drużyn tj. około 360 osób. Podczas zlotu drużyny miały do pokonania odcinek 7 km. Na trasie należało zaliczyć 5 punktów zlokalizowanych w najciekawszych miejscach Rożnowa jak beluarda, ruiny zamku, zapora, kościół. W punktach tych uczestnicy zlotu musieli odpowiedzieć na pytania związane z bezpieczeństwem takie jak udzielanie pierwszej pomocy. W organizację zlotu włączył Zarząd Gminny ZOSP RP w Gródku nad Dunajcem oraz strażacy ze wszystkich jednostek OSP z terenu gminy. Współorganizatorem zlotu była Gmina Gródek i GOK Gródek.
Galeria zdjęć
Regaty o puchar Herona.
Ahoj Żeglarze!!! Mimo przeciwności losu!!! To już piąte regaty o Puchar Herona. Zapraszamy!!! Niestety z powodu epidemii ilość miejsc w tym roku ograniczona. Regaty odbędą się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym więc aby odpowiednio się przygotować musimy znać wcześniej ilość uczestników. Bardzo proszę o wcześniejsze zgłaszanie załóg oraz ilości uczestników.
Wpisowe 25 zł/osoba.Wspomnień czar - konkurs fotograficzny.

Regulamin konkursu
Harmonogram DJR 2020.

Poniższy harmonogram stanowi propozycję, która ze względu na dynamiczny rozwój sytuacji związanej z epidemią może ulec zmianie. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych wydarzeń będą publikowane na bieżąco na stronie internetowej oraz portalach społecznościowych Gminnego Ośrodka Kultury w Gródku nad Dunajcem.
W związku z panującym stanem epidemii wszystkie wydarzenia "Dni Jeziora Rożnowskiego 2020" odbywać się będą z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego. Na dzień dzisiejszy wszystkie planowane imprezy odbędą się z udziałem maksymalnie 150 osób.
Wszyscy zapewne zastanawiamy się nad obostrzeniami wprowadzanymi przez rząd, nad ich zasadnością często komentując, że są przesadzone i niestety nie zawsze przestrzegamy zasad związanych choćby z zasłaniem nosa i ust w miejscach gdzie jest to zalecane. Nie pytajmy "co możemy?" zastanówmy się "co musimy".
Apelujemy i gorąco prosimy o przestrzeganie zasad związanych z epidemią. Dbajmy o siebie i o innych!!!
Dni Jeziora Rożnowskiego 2020

Szanowni Państwo, sympatycy "Dni Jeziora Rożnowskiego".

Decyzja organizacji tegorocznych "Dni Jeziora Rożnowskiego" do ostatnich chwil była niepewna i kierowała się raczej w stronę odwołania tej sztandarowej imprezy od lat organizowanej nad Jeziorem Rożnowskim. Panujący stan epidemii covid 19 oraz związane z tym zarządzenia nie sprzyjają organizacji zgromadzeń, koncertów, festynów, pikników, kiermaszów itp. w jakie zawsze obfitowały wydarzenia związane z naszą imprezą. Mamy jednak nadzieję, że dzięki zniesieniu obostrzeń oraz zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego będziemy mogli zorganizować "Dni Jeziora Rożnowskiego 2020". Niemal w każdy weekend wakacji planujemy różne wydarzenia, spośród których mam nadzieję każdy znajdzie coś dla siebie.
Ponieważ nie możemy spotykać się w liczniejszym gronie rozpoczynamy od konkursu fotograficznego : "Dni Jeziora Rożnowskiego - wspomnień czar". Regulamin konkursu. Zachęcamy do udziału w konkursie. Nadsyłajcie wasze wspomnienia z poprzednich edycji udokumentowane na fotografii. Laureaci konkursu zostaną zaproszeni na planowany "Koncert Muzyki Filmowej" gdzie również odbędzie się premiera prezentacji nadesłanych zdjęć. Atrakcyjne nagrody zarówno finansowe jak i rzeczowe.
Zapraszam do zapoznania się z harmonogramem "DJR 2020" i do udziału w imprezach.

Konkurs fotograficzny "Wspomień czar"
REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO
„Dni Jeziora Rożnowskiego – wspomnień czar”


1.POSTANOWIENIA OGÓLNE
1.1. Organizatorem konkursu fotograficznego (zwanego dalej: Konkursem) jest Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem.
1.2. Czynności wykonawcze Konkursu należą do Organizatora.
1.3. Konkurs będzie trwał od dnia 1 lipca 2020 roku do dnia 15 lipca 2020 roku na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone: 25 lipca 2020 roku na stronie www.gok-grodek.iap.pl, podczas planowanego koncertu w tym dniu oraz na profilu Facebooku Organizatora.
Czytaj dalej..
Spotkania informacyjno - konsultacyjne

Stowarzyszenie ''Na Śliwkowym Szlaku'' informuje, iż zaplanowane zostały spotkania informacyjno - konsultacyjne dla mieszkańców obszaru Śliwkowego Szlaku oraz potencjalnych beneficjentów zainteresowanych pozyskiwaniem dotacji na realizację zadań w ramach poddziałania ''Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Planowane terminy naborów:
Czytaj więcej
"O złotą gałązkę jabłoni"
Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna oraz Klub Nauczyciela „Po lekcjach” zapraszają do udziału w II Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „O złotą gałązkę jabłoni”. Konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich, zarówno profesjonalistów jak i amatorów.

Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie zestawu trzech wierszy o tematyce związanej z szeroko rozumianym regionem Beskidu Wyspowego i Pogórza Rożnowskiego, ze szczególnym zwróceniem uwagi na sadowniczy charakter regionu. Zestawy konkursowe należy przesłać na adres Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna: 33-314 Łososina Dolna 400 lub drogą e-mailową ckip@lososina.pl z dopiskiem: Konkurs poetycki „O złotą gałązkę jabłoni” do dnia 31 sierpnia
2020 r.
Szczegóły konkursu w regulaminie oraz pod nr telefonu 184448078.
Strona organizatora konkursu
Kamera on-line
Kamera on-line
Ostatnie artykuły
Postępowanie o udzie...
2019 gazeta lokalna ...
Zamówienia publiczne...
Gazeta kwiecień 2019
Sportowy początek roku
Polecane strony
Gmina Gródek nad Dunajcem

OSP Gródek nad Dunacjem

Drukarnia - Nova Sandec

Parafia Tropie

Na Śliwkowym Szlaku

Bzany

Konstantynów Łódzki

Mielno

Miody z Gródka

W kraj

Oficjalna strona Janiny Molek www.piekny-jas.pl

Sądeczanin

obec Zupcany

Gminna Biblioteka Publiczna

Szkoła Muzyczna w Rożnowie

Balatonboglar

Hervartov

Radio RDN

Lendak

Stołówka gminna

Mimy w ruchu

Na Jamnej

Przystań Koszarka

ROB-MET

Hotel Heron

Fundacja Horyzont 360

Solonka

Statystyki reklamowe
Prawa do materiałów zamieszczonych na stronie zastrzeżone. GOK®             Copyright © 2008