22.04.2019
Nawigacja
GOK

Galerie zdjęć
Facebooku
Licznik Odwiedzin

6,098,765 unikalne wizyty

Aktualnie online

Gości online: 1

Na Wielkanoc

"Znad Jeziora Rożnowskiego" do pobrania

Mapa Jeziora Rożnowskiego i okolic :)
Prezentujemy mapę okolic Jeziora Rożnowskiego. Po przybliżeniu danego obszaru można zobaczyć jakie kryją się tam atrakcje. Mapka powstała w ramach projektu „Lokalne partnerstwo na rzecz rozwoju innowacji w turystyce – Klaster turystyczny” realizowany przez Fundację Horyzont360 w ramach projektu grantowego pt. „Budowa partnerstw lokalnych w oparciu o zasoby Śliwkowego Szlaku” Stowarzyszenia „Na Śliwkowym Szlaku” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Link do mapy online
Mapki będą rozmieszczone w formie tablic stałych w okolicach Jeziora Rożnowskiego.
Mapa do pobrania
Niedziela palmowa 2019
Za nami niedziela palmowa. W każdym z kościołów parafialnych w naszej gminie odbyły się tradycyjne konkursy palm wielkanocnych. Wszędzie było dużo ręcznie wykonanych palm, których autorzy zostali nagrodzeni za kultywowanie tradycji. Zaglądając do poniższej galerii zdjęć można przekonać się o tym osobiście.

Galeria zdjęć niedziela palmowa
Na konkurs pisanek dostarczono prawie 100 prac. Można oglądać je w poniższej galerii.
Galeria zdjęć pisanki 2019
Bart-Gród mistrzem w siatkówce
Przypominamy, do turnieju w siatkówce o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy zgłosiły się cztery drużyny. Ostatecznie zwyciężył zespół Bart-Gród, który po zaciętej walce w ostatnim meczu pokonał Rożnów Mix. Trzecie miejsce przypadło dla drużyny "Rożnów" , zaś czwarte zdobyli "Oldboje".
Mistrzowie otrzymali z rąk Przewodniczącego Rady Gminy - Pana Józefa Klimka okolicznościowy puchar, pozostałe zespoły statuetki. Przewodniczący Rady ufundował także napoje dla zespołów.
Galeria zdjęć
Zapisy do szkoły muzycznej
Sportowy początek roku kalendarzowego..

Początek roku kalendarzowego obfitował w zawody sportowe rozgrywane w ramach igrzysk dzieci ( klasy IV-VI ) oraz igrzysk młodzieży szkolnej ( klasy starsze).
Również na szczeblu międzygminnym i powiatowym nasze drużyny uzyskały wysokie lokaty.
Czytaj więcej
'Rożnowskie Jezioro Marzeń'
Zarówno dla Gości Heron Live Hotel, jak i wszystkich tych, którzy odwiedzają okolice Jeziora Rożnowskiego powstała aplikacja 'Rożnowskie Jezioro Marzeń'.
Dzięki niej możemy dowiedzieć się o najpiękniejszych miejscach, lokalnych produktach, trasach widokowych, zabytkach... w okolicy Jeziora Rożnowskiego.
Wszystkie informacje pomocne w poznaniu okolicy znajdują się już w jednym miejscu ❗️❗️❗️
▶️ Ściągnij aplikację na swój smartphone. Aplikacja dostępna jest w systemie IOS i Android.
Zapraszamy na turniej siatkowki

Przewodniczący Rady Gminy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem
zapraszają do udziału w Turnieju Piłki Siatkowej

Do turnieju zgłosiło się cztery zespoły : Oldboje, Rożnów, Bart-Gród i Rożnów Mix.
Rozegrają one mecze w dniu 6 kwietnia 2019 od godz. 13.oo na hali sportowej Zespołu Szkół w Gródku nad Dunajcem.
Kolejność meczy:
1. 1-4 Oldboje-Rożnów - Mix
2. 2-3 Rożnów- Bart-Gród,
3. 1-3 Oldboje-Bart-Gród,
4. 4-2 Rożnów Mix - Rożnów,
5. 1-2 Oldboje- Rożnów,
6. 3-4 Bart-Gród - Rożnów Mix.
Wstęp na zawody wolny- zapraszamy kibiców.
Muzyka jest Kobietą...


W niedzielne popołudnie, 10 marca pierwszy raz po remoncie kapitalnym budynku WDK w Rożnowie odbył się okolicznościowy koncert z okazji Dnia Kobiet. Na scenie zobaczyliśmy Zespół Regionalny "Rożnowska Dolina" z krótkim widowiskiem "Babski Comber". "Babski Comber" to stara, ostatkowa tradycja - a czy zanikła? Czy może dlatego, że chłop się boi babskiej swawoli?
Kolejno na scenie zobaczyliśmy uczniów i pedagogów Szkoły Muzycznej 1 st. w Rożnowie, Orkiestrę Dętą OSP z Rożnowa - a pięknym zakończeniem wydarzeń na scenie był koncert Bind Bandu "Rożnów".
Na Panie oprócz życzeń składanych przez artystów ze sceny oraz Wójta Gminy, Przewodniczącego Rady Gminy i Dyrektora GOK czekały czerwone tulipany, były też ciastka i kawa. Tylko troszkę szkoda, że sala widowiskowa okazała się za mała na przyjęcie wszystkich chętnych, którzy chcieli obejrzeć koncert.
Galeria zdjęć
"Być kobietą, być kobietą" - recital gitarowy dla pań.
Piątkowe popołudnie 8 marca było okazją do spotkania muzycznego z balladami i lirycznymi utworami dedykowanymi kobietom. Gościem GOK i Biblioteki w Gródku n/Dunajcem był Tomasz Szołdrowski, który zagrał i zaśpiewał dla naszych Pań m.in. piosenki Marka Grechuty i Starego Dobrego Małżeństwa. Kameralne spotkanie trwało 2 godziny a na zakończenie Przewodniczący Rady Gminy - Józef Klimek wraz z dyrektorem GOK i Biblioteki – Zbigniewem Gąską złożyli wszystkim zaproszonym Paniom serdeczne życzenia i wręczyli kwiaty. Warto zaznaczyć że pyszny poczęstunek przygotowała dla nas Stołówka Gminna. Dziękujemy.
Galeria zdjęć
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"
W dniu dzisiejszym (tj.01.03.2019r) zakończył się gminny etap eliminacji do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. „Młodzież Zapobiega Pożarom” (OTWP). Jak co roku, dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Gródku nad Dunajcem - Zofii Wolak, turniej przeprowadzony został w budynku Zespołu Szkół w Gródku nad Dunajcem. Dzieci z terenu gminy Gródek nad Dunajcem rywalizowały z zakresu wiedzy na temat ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Turniej był rozgrywany w trzech kategoriach wiekowych i dostarczył wielu emocji. Przewodniczącym komisji turniejowej był przedstawiciel Miejskiej Komendy Państwowej w Nowym Sączu - Naczelnik Wydziału Operacyjno - Szkoleniowego bryg. mgr inż. Marian Marszałek.
Galeria zdjęć
Wyniki w rozwinięciu wiadomości.
Kamera on-line
Kamera on-line
Ostatnie artykuły
Gazeta kwiecień 2019
Sportowy początek roku
Mistrzostwa z mini s...
TENIS STOŁOWY XX OT...
2018 Konkurs szopek
Polecane strony
Gmina Gródek nad Dunajcem

OSP Gródek nad Dunacjem

Drukarnia - Nova Sandec

Parafia Tropie

Na Śliwkowym Szlaku

Bzany

Konstantynów Łódzki

Mielno

Miody z Gródka

W kraj

Oficjalna strona Janiny Molek www.piekny-jas.pl

Sądeczanin

obec Zupcany

Gminna Biblioteka Publiczna

Szkoła Muzyczna w Rożnowie

Balatonboglar

Hervartov

Radio RDN

Lendak

Stołówka gminna

Mimy w ruchu

Na Jamnej

Przystań Koszarka

ROB-MET

Hotel Heron

Fundacja Horyzont 360

Solonka

Statystyki reklamowe
Prawa do materiałów zamieszczonych na stronie zastrzeżone. GOK®             Copyright © 2008