24.02.2017
GOK

Galerie zdjęć
Facebooku
Jesteś 5,250,380 osobą
na tej stronie
Gości online: 3
NowościNajpopulaniejszy Sportowiec Sądecczyzny - GRZEGORZ BASTA
Ma zaledwie 17 lat i świat dopiero stoi przed nim otworem, a już może cieszyć się z tak dużego sukcesu! Pięściarz Grzegorz Basta z Gródka nad Dunajcem, wygrał plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2016 roku.
Grzegorz Basta na co dzień reprezentuje barwy klubu Tiger Tarnów, jednak mieszka w Gródku nad Dunajcem. Do największych sukcesów młodego pięściarza należy zaliczyć srebrny medal mistrzostw Polski juniorów. - Bardzo się cieszę i dziękuję za wszystkie głosy. Jest to dla mnie dodatkowa motywacja do pracy - powiedział tuż po odebraniu nagrody Grzegorz Basta. Pięściarz od tego roku będzie już startował w kategorii seniorskiej w wadze +91 kg. - Chcę w tym roku mocno popracować, by w 2018 roku wystąpić na mistrzostwach Polski seniorów, mistrzostwach Europy i mistrzostwach świata - wyznaje młody pięściarz.
Grzegorz Basta nie ukrywa, że jego największym, sportowym marzeniem jest udział w Igrzyskach Olimpijskich. - Nie mam zamiaru się ociągać, chcę ostro trenować, by zrealizować to marzenie. Wierzę w to, że się uda.
fot. Marek Jaśkiewicz, źródło: www. miastons.pl
NowościTURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ 2017 O PUCHAR WÓJTA GMINY GRÓDEK NAD DUNAJCEM

Do turnieju zgłasza się drużynę liczącą do 10 osób pod dowolną nazwą składającą się z mieszkańców gminy Gródek nad Dunajcem. Rozgrywki odbędą się w dniu 25 lutego (sobota) 2017 r. Zgłoszenia drużyn do dnia 23.02.2017 r. (czwartek) do godz. 19.oo w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Gródku nad Dunajcem. W dniu 23.02.2017 r. (czwartek) o godz. 19.oo w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Gródku nad Dunajcem odbędzie się spotkanie kapitanów - zgłaszających drużyny, na którym ustalony zostanie system rozgrywek zależny od ilości zgłoszeń.
Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

NowościFerie zimowe się skończyły
W okresie ferii zimowych 2017 Gminny Ośrodek Kultury - jego poszczególne Wiejskie Domy Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna prowadziły szereg zajęć adresowanych do wypoczywających uczniów naszych szkół oraz ich rodziców. W części zajęć wzięli udział także turyści wypoczywający w naszej gminie. Największym zainteresowaniem cieszyły się wyjazdy na narty - przez 5 dni prawie 70-cio osobowa grupa wyjeżdżała na Stację Narciarską w Lubince. 18 młodych osób ukończyło także podstawowe szkolenie narciarskie. Grupy młodzieży były na kuligu w Regetowie, wycieczce w Beskid Niski by poznawać kulturę łemkowską, gimbus dwukrotnie zawoził chętnych na basen. Dzięki firmie Marpol - która bezpłatnie udostępniła swój autokar - uczęszczający na zajęcia w WDK Jelna byli w kinie. W poszczególnych WDK odbywało się dużo różnorodnych zajęć zgodnie z opublikowanych przed feriami harmonogramem. Kursy tańca, zajęcia sportowe, muzyczne, zajęcia ceramiczne - cieszyły się sporym zainteresowaniem. Niestety - ferie się skończyły.
Wyjazdy na narty - zdjęcia
Wycieczka - kultura łemkowska - zdjęcia
Zajęcia z ceramiki -zdjęcia
Kulig w Regietowie
Nowości105 lat Pani Marii Woźniak z Tropia !!!!!
Pani Maria Woźniak z Tropia 8 lutego 2017 roku skończyła 105 lat i jest najstarszą mieszkanką Naszej Gminy. Z tej Okazji Jubilatkę odwiedził Wójt Gminy Pan Józef Tobiasz wraz z Kierownikiem GOPS Krystyną Pajor i Zastępcą Kierownika USC Małgorzatą Bastą. Przedstawiciele Gminy wręczyli kosz kwiatów i drobne upominki, złożyli życzenia urodzinowe; zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności na kolejne lata.
Pani Maria z humorem i właściwą dla siebie pogodą ducha znosi trudy codzienności, nie narzeka, nie bierze żadnych tabletek, czas uprzyjemnia sobie słuchaniem radia i śpiewaniem. Szacowna Jubilatka zawsze czeka na gości, darząc ich uśmiechem i troską. Zaś mottem codzienności Pani Marii jest modlitwa. Przy urodzinowym torcie Pani Maria raczyła swoich gości opowieściami ze swojego długiego, trudnego ale i pięknego życia. Interesuje się też polityką zarówno tą naszą lokalną jak i krajową. Po badaniach kontrolnych Pani doktor powiedziała, iż takich wyników jak ma pani Maria, mogłaby jej pozazdrościć nie jedna 30 latka. W codziennym życiu pomaga jej wnuczka wraz z mężem mieszkająca obok.

Wszyscy życzymy Szanownej Jubilatce długich lat życia!

Link do galerii zdjęć
NowościDzień Seniora w Gródku nad Dunajcem
W niedzielne popołudnie spotkali się seniorzy z Gródka nad Dunajcem. Impreza rozpoczęła się od uroczystej Mszy Św. w kościele parafialnym. Później w "Koszarka Venue & SPA" uczestnicy spotkania mogli spokojnie usiąść, zjeść obiad oraz zabawić się przy muzyce zespołu "Kontrast". Wystąpił dla nich także Zespół Regionalny "Rożnowska Dolina" przedstawiając program "Krakowioki przyśli". Imprezę przygotowali Sołtys, Rada Sołecka i Radny z Gródka n.D. Sponsorami imprezy byli : ZET Transport - Załubski Jan, GND Sp.zoo, Bank Spółdzielczy Nowy Sącz, Andrzej Wiśniewski, Adam Dumana, Wiesław Matusik, Cartias Parafialny - Gródek oraz "Koszarka Venue & SPA".
Galeria zdjęć
NowościKoncert Walentynkowy.

W niedzielę, 12 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół w Jelnej odbył się Koncert Walentynkowy zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Szkołę Muzyczną I stopnia w Rożnowie. Zgromadzona publiczność usłyszała solistów Szkoły Muzycznej , którym towarzyszył zespół muzyczny pod dyrekcją Adama Jarzmika.

Galeria zdjęć z koncertu
NowościNa narty i basen z GOKiem 2017!!!

UWAGA: PRZYPOMINAMY O OBOWIĄZKU POSIADANIA PISEMNEJ ZGODY RODZICA/OPIEKUNA NA WYJAZD!!!
Wzór zgody do pobrania. lub napisana odręcznie.

Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem organizuje w okresie ferii zimowych wyjazdy na narty do stacji narciarskiej „Lubinka”.
Wyjazdy o godzinie 8.20 (z parkingu obok budynku GOK-u w Gródku n/D) – powrót około godziny 13 3o Koszt wyjazdu 25 zł (4 godzinny karnet czasowy + posiłek - frytki lub żurek i herbatka) wypożyczenie sprzętu na 4 godziny + 10 zł.
Dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Gródek nad Dunajcem kl. II - VI organizujemy również „Szkółkę Narciarską” W ramach wyjazdów pięć dwugodzinnych lekcji nauki jazdy na nartach w grupach 5-cio osobowych pod okiem instruktora .
Uczestnik „Szkółki narciarskiej” pokrywa koszty:
• dla dzieci posiadających własny sprzęt narciarski (obowiązkowo kask) – koszt 150 zł
• dla dzieci nie posiadających sprzętu – koszt 200 zł
Terminy wyjazdów: 01.02 (środa); 03.02 (piątek); 06.02 (poniedziałek); 08.02 (środa) i 10.02 (piątek).

BASEN : wyjazdy w dniach 31 stycznia (wtorek) oraz 2 lutego (czwartek). Godz 8.2o -(z parkingu obok budynku GOK-u w Gródku n/D). Basen w Chełmcu - cena jednorazowego biletu - 14 zł .

Informacja i zapisy : GOK 18 4401527
Ilość miejsc ograniczona!!!
Harmonogram zajęć placówek GOK i GBP w okresie ferii zimowych 2017 - plik do pobrania
UWAGA: ZMIANA GODZIN WYJAZDÓW NA NARTY I BASEN - STARTUJEMY Z GRÓDKA NAD DUNAJCEM O GODZ.8.20.
NA BASENIE OBOWIĄZUJE CZEPEK ORAZ OBUWIE ZASTĘPCZE (NP. KLAPKI )

Uwaga> Skorygowano termin i miejsce zajęć bibułkarskich - odbędą się w pierwszym tygodniu - w środę i w piątek w godz.9.oo-12.oo w Wiejskim Domu Kultury w Bartkowej -
NowościSeniorki UKS 3 Staszkówka Jelna z medalem Halowych Mistrzostw Małopolski.

Hala klubu KS Bronowianka Kraków była miejscem zmagań najlepszych pięciu zespołów województwa małopolskiego, które po przebrnięciu eliminacji dotarły do finałów Halowych Mistrzostw Małopolski w piłce nożnej seniorek.... Ostatecznie turniej zakończył się zwycięstwem KS Bronowianka Kraków II przed Rysami Bukowina Tatrzańska. Natomiast na trzecim miejscu turnieju zakończyły zawodniczki UKS 3 Staszkówka Jelna. To pierwszy znaczący sukces tego zespołu w kategorii Seniorek, drużyna wcześniej odnosiła liczne sukcesy lecz w kategoriach młodzieżowych. Również jedna nagroda indywidualna przypadła naszej piłkarce. Paulina Tomasiak została królem strzelców turnieju. Gratulujemy i trzymamy kciuki podczas turniejów finałowych w pozostałych kategoriach. Zawodniczki UKS 3 Staszkówka Jelna wystąpią jeszcze w finałach wojewódzkich w kategorii: Juniorek Młodszych. Młodziczek (II zespoły), Orliczek oraz Żaczek.
NowościNowa płyta "Rożnowskiej Doliny"

Kochani!
W niedzielę odbyła się promocja naszej nowej płyty "Z łącki na łącke".
Już niedługo będzie ona dostępna do kupienia w WDK Rożnów.
Jeszcze raz dziękujemy za przybycie wszystkim Gościom.
Zespół Regionalny "Rożnowska Dolina"
Nieco zdjęć z imprezy
NowościRozpocznij ferie z GOK od TAŃCA.

Zapisy i informacja: Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem
tel. 18 440 15 27
Pierwsze zajęcia 31 stycznia - (wtorek)
dla dzieci o godzinie 9 dla starszych o 10.
ZAPRASZAMY!!!
NowościPowiatowe sukcesy naszych tenisistów stołowych.

Kolejne sukcesy odnotowali nasi sportowcy w tenisie stołowym. Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego w drużynowym tenisie stołowym w kategorii chłopców zdobyła Szkoła Podstawowa w Siennej (Dawid Trojanowski, Michał Tokarczyk). Również wysokie - czwarte miejsce zajęły dziewczyny z SP Przydonica.
Rewelacyjnie spisały się również nasze Gimnazjalistki w indywidualnym tenisie stołowym Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobyła Paulina Bielak a trzecie miejsce wywalczyła Marlena Sromek - obydwie Gimnazjum Gródek n/Dunajcem. Miejsce piąte - dające awans do dalszego etapu zdobyła Dominika Mlyczyńska - Gimnazjum w Przydonicy.
Gratulujemy sukcesów powiatowych i życzymy powodzenia w dalszym etapie rozgrywek!!!
Pełne sprawozdania z zawodów i fotorelacja na stronie www.mospn.pl
Paulina Bielak z Gródka n/D mistrzynią w tenisie stołowym.
Szkoła w Siennej najlepsza w tenisie stołowym
Kamera on-line
Kamera on-line
Gmina Gródek nad Dunajcem

Kamianna Wyciągi

OSP Gródek nad Dunacjem

Drukarnia - Nova Sandec

Wrota Małopolski

Parafia Tropie

Na Śliwkowym Szlaku

Bzany

Konstantynów Łódzki

Mielno

Miody z Gródka

W kraj

Oficjalna strona Janiny Molek www.piekny-jas.pl

Sądeczanin

obec Zupcany

Gminna Biblioteka Publiczna

Szkoła Muzyczna w Rożnowie

Alarm Gródek

Hervartov

Radio RDN

Lendak

Solonka

Mimy w ruchu

Na Jamnej

Przystań Koszarka

Statystyki reklamowe
Prawa do materiałów zamieszczonych na stronie zastrzeżone. GOK®             Copyright © 2008