22.06.2018
GOK

Galerie zdjęć
Facebooku
Jesteś 5,819,634 osobą
na tej stronie
Gości online: 3
NowościDni Jeziora Rożnowskiego 2018
NowościZmiany w stołówce
Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wakacyjnej. W ofercie m.in. atrakcyjny cenowo abonament na zestawy obiadowe, mrożonki i "chłopskie jadło".

Chcesz wiedzieć więcej? ZADZWOŃ !!! 606 678 761

Już od września abonament na żywienie w nowej, atrakcyjnej cenie 100zł/miesiąc! Umowy dostępne w sekretariatach szkół, w GOK-u oraz w Stołówce Gminnej w Jelnej.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!!
Pobierz wzór umowy
NowościRusza SUMMER RUN 2018 a wcześniej wianki...

Już w najbliższy weekend zaczynają się .. WAKACJE., a z nimi imprezy nad Jeziorem Rożnowskim. Startujemy kolejną edycją biegu na 10 km - summer run 2018 -
1. PROGRAM - 23.06.2018 (Sobota)
18:00 – 19:00 – Biuro zawodów (Hala sportowa w Gródku nad Dunajcem)
24.06.2018 (Niedziela)
08:00 – 10:15 Biuro zawodów (Hala sportowa w Gródku nad Dunajcem, Gródek nad Dunajcem 195)
10:45 Start Biegu na dystansie 10 km
12:15 Limit czasu na ukończenie biegu ( 1h i 30 min)
13:00 Zakończenie, dekoracja + losowanie
żródło: strona internetowa biegu
2. TRASA
Przebieg trasy został zaprezentowany w zakładce: TRASA I PROFIL -zdjęcie powyżej
Limit czasu na ukończenie biegu wynosi 1 godzina 30 minut.
UWAGA- w trakcie biegu planowane utrudnienia - czasowe zamknięcia dróg na trasie biegu - oraz ZAKAZ wjazdu na parking obok szkoły i GOK.
Na liście startowej ponad 400 uczestników
zródło: strona internetowa biegu

Wianki nad Rożnowskim

Powitaj lato nad Jeziorem Rożnowskim, spędź najkrótszą noc w roku trwającą 7h i 15min. z nami podczas Wianków nad Rożnowskim w Heron Live Hotel.
Reaktywując starą tradycję nocy świętojańskiej zapraszamy na puszczanie wianków nad Jezioro Rożnowskie.
Miejsce: promenada Heron Live Hotel, Sienna 104
W programie:
15:00-17:00 - eko warsztaty dla dzieci i dorosłych (tworzenie użytecznych przedmiotów z odpadów)
17:00-18:00 - wspólny questing - przejście questingu o Jeziorze Rożnowskim w okolicy Heron Live Hotel
NowościRożnowioki znowu błyszczą...i zdobywają wyróżnienia
16.06.2018 Małe Rożnowioki wzięły udział w 42. Karpackim Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych w Rabce- Zdroju. Dzieci oraz towarzysząca im kapela dały z siebie wszystko! Efektem tego jest wiadomość, że zespół został nominowany na 27. Międzynarodowy Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych w Nowym Sączu, który odbędzie się w lipcu 2019 roku!
Dnia 17.06.2018 zespół regionalny Rożnowska Dolina wziął udział w imprezie "VI Laski Ozgraj" w Bestwinie.. Dziękujemy organizatorowi za zaproszenie oraz wspaniałą atmosferę.

Galeria zdjęć z wyjazdów
NowościZakończenie konkursu pisanek 2018

Ponad setka dzieciaków - uczestników konkursu wzięła udział w zakończeniu konkursu pisanek 2018.
Od kilku lat nagrodą dla nich jest udział w imprezie - tym razem był to pobyt na terenie "Końskiego oGródka" - stadninie koni w Gródku nad Dunajcem. Zjazdy na zjeżdżalni, zabawy z instruktorkami GOK ( w tym malowanie twarzy, jazda konna i oczywiście kiełbaska z grilla, słodycze czekały na każdego uczestnika konkursu.
Galeria fotek
NowościStaszkówka z medalem MISTRZOSTW POLSKI

FANTASTYCZNY SEZON ZWIEŃCZONY MEDALEM MISTRZOSTW POLSKI!!!
O piłkarkach z klubu UKS 3 Staszkówka Jelna jest głośno od kilku lat. Ich sukcesy na arenie ogólnopolskiej były wizytówka klubu oraz doskonałą promocja Sądecczyzny. Jednak nigdy w 8 letniej historii stowarzyszenia nie udało się sięgnąć po medal Mistrzostw Polski, aż do minionego weekendu. Po całorocznych zmaganiach na różnych etapach eliminacji w dniach 07-10.06.2018 w Łodzi odbyły się finały Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodziczek.... w meczu o III miejsce pokazały charakter zwyciężając obrońców tytułu Ząbkovię Ząbki i medal Mistrzostw Polski stał się faktem.
Poza sukcesem zespołowym również nagroda indywidualna trafiła do jednej z zawodniczek klubu z gminy Gródek nad Dunajcem i Moszczenica. Wiktoria Dudka jednogłośnie została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju.
NowościOferta stołówki GOK na wakacje..

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wakacyjnej. W ofercie m.in. atrakcyjny cenowo abonament na zestawy obiadowe, mrożonki i "chłopskie jadło".

Chcesz wiedzieć więcej?

ZADZWOŃ !!! 606 678 761
NowościWszystkim serdecznie dziękuję.... - Wójt po absolutorium
Rada Gminy Gródek nad Dunajcem niemal jednomyślnie udzieliła absolutorium Wójtowi – Józefowi Tobiaszowi za wykonanie budżetu za rok 2017. W sprawozdaniu za zeszły rok na uwagę zasługują szczególnie inwestycje drogowe, stworzenie gminnej stołówki i remonty szkół, zakup dwóch wozów strażackich, a także przygotowane zadania inwestycyjne na kolejne lata…

Pozytywna ocena realizacji zaplonowanych na ubiegły rok zadań miała dla Wójta Józefa Tobiasza szczególne znaczenie bo trudności i problemy z jakimi musiał się osobiście zmierzyć były wyjątkowe… Na szczęści problemy udało się rozwiązać, a zaplanowane zadania zrealizować. Po paru miesiącach od zakończenia roku Wójt mógł z podwójną satysfakcją, ale i ze wzruszeniem przedstawić sprawozdanie z dokonań w ubiegłym roku.
NowościBoże Ciało...w Lipiu
Tak, w Lipu - to żadna pomyłka. Wczorajsze uroczystości parafia Sienna obchodziła w terenie, pieknym plenerze Lipia. Od domu Panśtwa Hajdugów- obok którego powstał ołtarz i odbyła się Msza Św po ołtarz obok domku Pantwa Opiłów. Wspaniałe widoki liczna rzesza zgromadzonych parafian i gości, którzy mieli możliwość uczestniczenia w tym doniosłym wydarzeniu. Do tego wspaniała, upalna pogoda. Pięknie przygotowane ołtarze w barwach biało - czerwonych nawiązujące bezpośrednio do 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Było bardzo uroczyście, pięknie i dostojnie...
Galeria - dużo fotek do oglądania
NowościZbiórka odpadow wielkogabarytowych

W dniach od 24 maja do 4 czerwca na terenie Gminy Gródek nad Dunajcem zostanie przeprowadzona zbiórka odpadów wielkogabarytowych, elektrycznych i elektronicznych /meble, wersalki, kanapy, fotele, sprzęt rtv i agd, komputery/ oraz zużytych opon.

NowościFestyn OSP Gródek nad Dunajcem
Zapraszamy!!!

Galeria zdjęć
Kamera on-line
Kamera on-line
Gmina Gródek nad Dunajcem

OSP Gródek nad Dunacjem

Drukarnia - Nova Sandec

Wrota Małopolski

Parafia Tropie

Na Śliwkowym Szlaku

Bzany

Konstantynów Łódzki

Mielno

Miody z Gródka

W kraj

Oficjalna strona Janiny Molek www.piekny-jas.pl

Sądeczanin

obec Zupcany

Gminna Biblioteka Publiczna

Szkoła Muzyczna w Rożnowie

Alarm Gródek

Hervartov

Radio RDN

Lendak

Solonka

Mimy w ruchu

Na Jamnej

Przystań Koszarka

ROB-MET

Statystyki reklamowe
Prawa do materiałów zamieszczonych na stronie zastrzeżone. GOK®             Copyright © 2008