16.01.2019
Nawigacja
GOK

Galerie zdjęć
Facebooku
Licznik Odwiedzin

5,999,113 unikalne wizyty

Aktualnie online

Gości online: 2

Dziewczęta z UKS 3 Staszkówka Jelna z medalami

Nasze Medalistki Mistrzostw Polski na podium !!! UKS 3 Staszkówka Jelna z brązowym medalem.
Dziękujemy Wam dziewczyny za te emocje i niezapomniane wrażenia. Medal wywalczyły: Anna Bałuszyńska, Paulina Sokulska, Ola Cygan, Paulina Tomasiak, Ola Szary, Kinga Jurkowska, Emilka Smoleń, Julka Fryczek i Martyna Brdej. Dziękujemy również całemu sztabowi i sponsorom.
NIKOLA CISOWSKA Z PRZYDONICY MISTRZYNIĄ POWIATU!

Ogromnym sukcesem uczennicy klasy szóstej Szkoły Podstawowej w Przydonicy- Nikoli Cisowskiej , zakończyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w indywidualnym tenisie stołowym, które w ramach Igrzysk Dzieci odbyły się w Łacku.
Nikola wygrywając wszystkie pojedynki zdobyła złoty medal oraz tytuł Mistrzyni Powiatu. Równocześnie uzyskała awans do eliminacji wojewódzkich, gdzie będzie reprezentować SP w Przydonicy oraz naszą Gminę.
Bardzo serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.
Koncert noworoczny zapraszamy

Gminny Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w Koncercie Noworocznym 2019r.
Gwiazdą wieczoru będzie zespół 2+1. Usłyszymy liczne kolędy, pastorałki, a także takie hity jak "Windą do nieba", "Chodź pomaluj mój świat", czy "Iść w stronę słońca".
W programie dodatkowo:
- prezentacja szopek przygotowanych przez uczniów z Naszej Gminy oraz rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą szopkę 2019 r.
- wspólne kolędowanie z zespołem "Rożnowska Dolina" oraz uczniami szkoły muzycznej w Rożnowie.
-wręczenie nagród w konkursie szopek 2018.
Zapraszają na Jasełka do Jelnej

Pani Agata oraz uczestnicy zajęć z Wiejskiego Domu Kultury w Jelnej serdecznie zapraszają na Jasełka, które odbędą się na hali sportowej tamtejszej Szkoły Podstawowej w sobotę 12 stycznia o godz.17.oo . Wstęp bezpłatny, jednak zebrane datki przekazane zostaną chorym dzieciom - jak jest to tradycją jelnieńskich jasełek od lat.
Za tydzień feriie - zapraszamy
Przed nami ferie zimowe. Małopolska startuje w pierwszym terminie, już za tydzień FERIE..... Gminny Ośrodek Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna zapraszają na różnorodne zajęcia z tym czasie. Pamiętajcie jednak, że gdziekolwiek będziecie je spędzać, najważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo. To czas wolny od nauki - ale wasze szare komórki ich mieć nie powinny.
Zajęcia podzielone są na poszczególne WDK i Biblioteki, ale są też zajęcia wspólne - głównie te na świeżym powietrzu - jak wyjazdy na narty. Szczegółowych informacji możecie się spodziewać od instruktorów i bibliotekarzy w poszczególnych placówkach. Numery telefonów dostępne pod harmonogramem - głównym nr telefonu jest nr w GOK Gródek - 18 4401527. Bardzo prosimy o zapisy na zajęcia, a jak ktoś się zapisze i z jakiegoś względu nie może później w uczestniczyć - zadzwońcie- nie będziemy na Was specjalnie czekać, a na Wasze miejsce przyjdzie ktoś inny.
Cały harmonogram do pobrania: pobierz harmonogram
08.01. Uwaga - po jednym dniu od ogłoszenia zapisów lista uczestników szkółki jest pełna, lista wyjazdowa na narty jest pełna - na liście rezerwowej przez godz. 15.oo jest 6 osób. Bardzo prosimy o kontakt z GOK tel 18 4401527 osoby, które wpisały się na szkółkę i z prośbą o wypożyczenie sprzętu ( nie tylko szkółka) celem podania danych dla wypożyczalni ( wzrost, waga i rozmiar buta )
09.01 - zwolniły się dwa miejsca na szkółkę narciarską..o już znowu tylko jedno wolne..
10.01. Szkółka brak wolnych miejsc.. Uwaga> wstawiłem druk zgody na wyjazd na narty. Proszę o jego pobranie, wydrukowanie, uzupełnienie, podpisanie i dostarczenie do GOK nie później niż przed pierwszym wyjazdem. Druk zgody można otrzymać także w budynku GOK Gródek Pobierz zgodę
14.01. Uwaga , uwaga..Jutro startujemy z wyjazdami na narty. Planowany wyjazd z parkingu obok GOK Grodek n.D o godz.8.15. czyli meldujmy się kilka minut wcześniej. Musimy posiadać pisemną zgode Rodziców /Opiekunów na wyjazdy. ( druk pobrany z GOK lub strony internetowej gok ), odpowiedni ubiór, sprzęt ( jeśli posiadamy i nie zgłosiliśmy potrzeby korzystania z wypożyczalni) oraz pieniążki: - 200 zł - szkółka ( szkółka ma zajęcia 2 godz) karnet i wypożyczalnia 30 zł +15 =45 za każdy wyjazd. Karnet zjazdowy na 3 godziny i małe "jedzonko" . Sam karnet bez wypożyczenia sprzętu to każdorazowo 30 zł . Zgubienie karnetu to kolejne 10 zł. Uczestnicy wyjazdu do 16 roku życia muszą zgodnie z przepisami posiadać kask ochronny. Do zobaczenia ...Jeździmy na Stacji Narciarskiej Lubinka.
Konkurs jubileuszowy
Dorastamy - chciało by się powiedzieć - już za trochę na liczniku odwiedzin naszej strony internetowej padnie liczba 6 000 000. Trochę to trwało bo 21 czerwca 2012 r. o godz. 9.23 na liczniku padła liczba 2 000 000 odwiedzin. W nocy 2 na 3 kwietnia 2013 pada liczba 3 000 000.

Od dłuższego czasu możecie zaglądać także na nasz profil na facebooku. Cieszymy się z Waszych odwiedzin - bo świadczy to, że sprawy o których piszemy Was interesują - jesteście także częstymi gośćmi naszych galerii zdjęć.
Przed nami kolejny konkurs. Zrzut ekranowy z liczbą 6 000 000. Kto zrobi to pierwszy, ten odbierze nagrodę - piękny album "Rożnowskie Jezioro Marzeń", który właśnie do nas trafia z drukarni. Na pliki czekamy pod naszym adresem : nmarek@wp.pl Oczekujemy na zrzut ekranowy z tą liczbą.
2018 - Czwarta sesja Rady Gminy
Posiedzenie IV Sesji Rady Gminy odbyło się w dniu 28 grudnia 2018 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Gródku nad Dunajcem. W porządku obrad były m.in. następujące sprawy:
Przyjęcie protokołu z poprzedniej Sesji Rady Gminy.
Sprawozdanie Wójta z działalności w okresie między sesjami.
Podjęcie uchwały budżetowej na 2019 rok:
Podjęcie uchwał w sprawie: uchwalenia planu pracy Rady Gminy Gródek nad Dunajcem na 2019 rok,
uchwalenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2019,
uchwalenia Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2019,
wyboru metody ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia wysokości tej opłaty.
Sesja rozpoczęła się od wizyty Kolędników Misyjnych z Gródka nad Dunajcem oraz "Siennioków" z Siennej.

Galeria zdjęć z sesji
Oglądnij transmisję video z sesji
Życzenia od Wójta i Rady Gminy
Na te święta i nowy rok życzenia składamy
Na konkurs wpłynęło 42 szopki. Zakończenie konkursu oraz wręczenie nagród 20 stycznia podczas koncertu noworocznego w Podolu - Górowej.
Galeria zdjęć - szopki 2018
Świąteczna gazeta "Znad Jeziora Rożnowskiego"
Do Czytelników trafia kolejny numer naszej gminnej gazety "Znad Jeziora Rożnowskiego". W środku m.in 100 rocznica odzyskania Niepodległości w naszej gminie, nowa Rada Gminy i aktualności gminne, prezentacja sylwetek Honorowych i Zasłużonych Obywateli Gminy, śladami historii - kapliczka w Tropiu.
Gazetę można pobrać poniżej w wersji elektronicznej ( 3 MB ) w pliku pdf.

Gazeta do pobrania
Rożnowskie Jezioro Marzeń
Projekt realizowany przez Fundację Horyzont 360 którego celem jest promocją Jeziora Rożnowskiego dobiega końca. Podczas Jarmarku Świątecznego w Heron Live Hotel mogliśmy zobaczyć jego efekty- nowy album, elementy promocyjne z logiem "jaszczurki" . Wśród nich.. super czekolada produkowane w hotelu Heron.
Kamera on-line
Kamera on-line
Ostatnie artykuły
2018 Konkurs szopek
IMS - drużynowy teni...
Halowa piłka nożna -...
Halowa piłka nożna c...
2018 halowa dziewcząt
Polecane strony
Gmina Gródek nad Dunajcem

OSP Gródek nad Dunacjem

Drukarnia - Nova Sandec

Parafia Tropie

Na Śliwkowym Szlaku

Bzany

Konstantynów Łódzki

Mielno

Miody z Gródka

W kraj

Oficjalna strona Janiny Molek www.piekny-jas.pl

Sądeczanin

obec Zupcany

Gminna Biblioteka Publiczna

Szkoła Muzyczna w Rożnowie

Balatonboglar

Hervartov

Radio RDN

Lendak

Stołówka gminna

Mimy w ruchu

Na Jamnej

Przystań Koszarka

ROB-MET

Hotel Heron

Fundacja Horyzont 360

Solonka

Statystyki reklamowe
Prawa do materiałów zamieszczonych na stronie zastrzeżone. GOK®             Copyright © 2008