27.06.2017
GOK

Galerie zdjęć
Facebooku
Jesteś 5,396,575 osobą
na tej stronie
Gości online: 1
NowościPrzed nami wakacje - Lato nad jeziorem


Pobierz harmonogram
Dni Jeziora RożnowekigoDni Jeziora - bądź na bieżąco
Bądź na bieżąco - informacje i komunikaty dotyczące rozpoczęcia dni jeziora
NowościPierwsze miejsce rożnowski "Bin band"

Podczas finału 40 Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych który odbywał się w dniach 23-25 czerwca w grupie Big bandów i Orkiestr Rozrywkowych pierwsze miejsce zdobył Big band z Rożnowa. Gratulacje dla zespołu.

Link do protokołu
NowościFestyn Rodzinny - Wszyscy Razem dla Trójeczki
Już w najbliższą sobotę, 24 czerwca, zapraszamy wszystkich do Jelnej na festyn rodzinny pod hasłem: "Wszyscy Razem dla Trójeczki". Początek imprezy o godzinie 14:00 przy remizie OSP w Jelnej. W programie wiele atrakcji, w tym loteria, występy artystów i sportowców, gry i zabawy dla dzieci, a na koniec oczywiście zabawa taneczna do białego rana...

Bieżące informacje na temat festynu dostępne są na Facebook-u: Festyn Rodzinny - Wszyscy Razem dla Trójeczki
NowościBlisko 918 tys. zł na Dom Kultury w Rożnowie
Budynek Wiejskiego Domu Kultury w Rożnowie, będący jednocześnie siedzibą Szkoły Muzycznej, w ciągu najbliższych 2 lat może stać się prawdziwym centrum kultury, rozrywki i muzyki. A to dzięki pozyskanym przez Gminę Gródek nad Dunajcem środkom finansowym z Unii Europejskiej. Projekt, który uzyskał dofinansowanie zakłada nie tylko remont wszystkich pomieszczeń z częściową zmianą ich funkcji, a także rozbudowę budynku i adaptację poddasza. Oprócz prac budowlanych przewidziano również zakup wyposażania i instrumentów, a dla zdolnych wokalistów, instrumentalistów, kapel i zespołów muzycznych ma zostać urządzone profesjonalne studio nagrań.
NowościMłodzi piłkarze z Rożnowa III drużyną Małopolski!
8 czerwca na stadionie KS Tymbark młodzi piłkarze reprezentujący Szkołę Podstawową z Rożnowa wzięli udział w finale wojewódzkim w mini piłkę nożną. Po zaciętej rywalizacji z zespołami z Brzeska, Krakowa, Dobczyc i Oświęcimia nasi reprezentanci zajęli wysokie III miejsce. Gratulujemy.
Zmagania w grupie przyniosły chłopcom z Rożnowa jedno zwycięstwo (4-0) z Dobczycami oraz porażkę (2-7) z późniejszym mistrzem - drużyną z Krakowa. W fazie finałowej drużyna z Rożnowa miała taki sam bilans meczów: jedno zwycięstwo z drużyną z Brzeska (2-1) oraz jedna porażka (0-2) z Oświęcimiem. Stawką przegranego meczu było wicemistrzostwo…

Ostatecznie zawody zakończyły się wspaniałym sukcesem piłkarzy z Rożnowa, którzy wywalczyli III miejsce.
NowościPiknik dla uczestników "Konkursu pisanek"
W ubiegły czwartek odbyło się podsumowanie tegorocznego "Konkursu pisanek". W zorganizowanym przez GOK pikniku wzięło udział ponad 140 uczestników konkursu. Były pyszne kiełbaski z grilla, słodycze, mnóstwo zabaw na świeżym powietrzu i oczywiście rejs statkiem po Jeziorze Rożnowskim. Cieszymy się że z roku na rok przybywa uczestników konkursu zadowolonych z formy nagrody jaką jest udział w imprezie.
Do zobaczenia w przyszłym roku!!!
Galeria zdjęć
NowościNowy statek pasażerski na Jeziorze Rożnowskim
Od kilkunastu tygodni po Jeziorze Rożnowskim kursuje kolejny - trzeci statek pasażerski. Jego portem jest Rożnów - zapora. Dwa pozostałe startują z OW "Stalownik w Bartkowej oraz z OW "Barbara" w Gródku nad Dunajcem. Tym samym zwiększyła się oferta i ilość miejsc dostępnych na naszym jeziorze.

Jedną z atrakcji znajdujących się nad Zaporą w Rożnowie jest od 2017 roku nowy obiekt – statek pasażerski „RAK”, którym można wybrać się w rejs po Jeziorze Rożnowskim. W ofercie znajduje się między innymi: godzinny rejs z Zapory do Gródka nad Dunajcem wokół Małpiej Wyspy oraz nieco dłuższy 3-godzinny Rejs Szlakiem Żeglugowym po Jeziorze Rożnowskim z 30-minutowym postojem w Znamirowicach.
LOKALIZACJA:
Przystań Wodna Rożnów-Zapora „u Raka”
33-316 Rożnów
Punkt znajduje się ok 200m za szlabanem na zaporze w miejscu wypożyczalni rowerków wodnych i sprzętu pływającego (za cyplem).
GPS: N 49.760300, E 20.668113
NowościSpotkanie z Andrzejem Poniedzielskim
Spotkanie poetycko-muzyczne z Andrzejem Poniedzielskim w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gródku n/D.
Takie spotkanie pozostaje w pamięci na długo, taki gość się zdarza raz. O kim mowa? O Andrzeju Poniedzielskim, który zawitał do Gródka n/Dunajcem 2 czerwca 2017 roku na zaproszenie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych działającego przy GBP w Gródku n/D.
Każdy kto uczestniczył w tym niezwykłym literackim spotkaniu, mógł wrócić do domu z książką lub płytą Andrzeja Poniedzielskiego, opatrzoną autografem i ciepłym słowem. Nasz gość z wrodzonym sobie spokojem i cierpliwością znalazł czas dla każdego, kto chciał zamienić z nim słowo.
Dziękujemy pani Dyrektor Zofii Wolak za udostępnienie świetlicy szkolnej, Gminnemu Ośrodkowi Kultury za przygotowanie nagłośnienia oraz wszystkim gościom za przyjęcie naszego zaproszenia na spotkanie.
Więcej na stronie Gminnej Biblioteki Publicznej w Gródku nad Dunajcem
zdjęcia ze spotkania
NowościZapraszamy na koncert
NowościRożnowska Dolina wystepuje
12 maja Kapela Rożnowioki wzięła udział w 35 Przeglądzie Kapel w Podegrodziu, w którym zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy wytrwałości, i dalszych sukcesów.
Zespół Regionalny Rożnowska Dolina dziekuje Wszystkim za wspaniałą zabawę na Rożnowskiej Majówce .
Zespół Regionalny Rożnowska Dolina w dniu 8 maja miał zaszczyt wystąpić na V Zjeździe Sądeczan w Starym Sączu. Dziękujemy wszystkim, którzy oddawali na nas głosy w Plebiscycie SSK Sądeczanin.
8 czerwca Zespół wyjeżdża na Słowację, do Zupcan na festiwal zespołów regionalnych.
Zdjęcia
Zdjęcia z festiwali w Zupcanach - Słowacja
Kamera on-line
Kamera on-line
Gmina Gródek nad Dunajcem

Kamianna Wyciągi

OSP Gródek nad Dunacjem

Drukarnia - Nova Sandec

Wrota Małopolski

Parafia Tropie

Na Śliwkowym Szlaku

Bzany

Konstantynów Łódzki

Mielno

Miody z Gródka

W kraj

Oficjalna strona Janiny Molek www.piekny-jas.pl

Sądeczanin

obec Zupcany

Gminna Biblioteka Publiczna

Szkoła Muzyczna w Rożnowie

Alarm Gródek

Hervartov

Radio RDN

Lendak

Solonka

Mimy w ruchu

Na Jamnej

Przystań Koszarka

Statystyki reklamowe
Prawa do materiałów zamieszczonych na stronie zastrzeżone. GOK®             Copyright © 2008