21.02.2018
GOK

Galerie zdjęć
Facebooku
Jesteś 5,688,048 osobą
na tej stronie
Gości online: 1
NowościHalowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Gródek n/D
NowościFerie 2018 z GOK Gródek nad Dunajcem
Od 12 lutego Małopolska rozpoczyna ferie zimowe - tym samym uczniowie naszych szkół dostają dwa tygodnie wolnego. Gminny Ośrodek Kultury jak co roku przygotowuje dla nich ofertę zajęć w poszczególnych WDK i bibliotekach. W rozwinięciu wiadomości więcej szczegółowych informacji oraz harmonogramy na te dwa tygodnie.
Harmonogram zajęć - pierwszy tydzień
Harmonogram zajęć - drugi tydzień
W rozwinięciu wiadomości szczegółowe informacje
Uwaga. Harmonogram może ulec zmianie ( głównie wyjazdy na narty itp). Prosimy na bieżąco sprawdzać komunikaty na stronie internetowej GOK.Cześć zajęć będzie odbywać się w terenie. WDK lub Biblioteka będą wówczas zamknięte.
www.gok-grodek.iap.pl
Piątek 16 lutego kolejny wyjazd na narty. Wyjazd o godzinie 8:15 z parkingu przy GOK w Gródku nad Dunajcem. Uczestnicy pierwszego wyjazdu mają "promocję" pozostali - koszt to 25 zł - karnet na 4 godziny zjazdów (w cenie karnetu frytki + herbatka). Cena wypożyczenia kompletnego sprzętu 15 zł. Przypominamy o obowiązku posiadania ze sobą pisemnej zgody na wyjazd (wzór w rozwinięciu wiadomości).
Uwaga udział dzieci i młodzieży do ukończenia 18 roku życia w wycieczkach i wyjazdach na narty wymaga pisemnej zgody Rodziców.
07.o2 - Aktualizacja. Lista chętnych na Kulig w Regetowie zamknięta. Lista chętnych na wyjazdy na narty - zamknięta.

galeria zdjęć cz 1
NowościPiłkarki z Jelnej mistrzyniami Polski w futsalu
Paulina Tomasiak, Anna Bałuszyńska i Sandra Różycka wywalczyły w Tychach złote medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu (do lat 18). Zawodniczki na co dzień grające w klubie UKS 3 Staszkówka Jelna zostały wypożyczone na jeden turniej do Wandy Kraków (klub z Jelnej nie uczestniczy w tych rozgrywkach) i bardzo mocno przyczyniły się do wywalczenia triumfu przez zespół ze stolicy Małopolski. Paulina Tomasiak zdobyła 7 bramek i została najlepszą strzelczynią turnieju. Natomiast Anna Bałuszyńska została wybrana najlepszą bramkarką mistrzostw. Futsal jest elementem przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2017/2018 w której piłkarki z Jelnej będą rywalizowały w II lidze kobiet oraz prestiżowej Makroregionalnej Lidze Juniorek Młodszych. Życzymy powodzenia i czekamy na kolejne sukcesy naszych reprezentantek.
NowościUroczyste obchody Dnia Seniora

Poszczególne sołectwa gminy Gródek nad Dunajcem uroczyście obchodziły Dzień Seniora. Imprezy organizowane przez Sołtysów i Radnych miejscowości odbyły się m.in w Podolu - Górowej, Rożnowie, Siennej i Gródku n.D. Cieszy fakt że pamiętamy o Seniorach - Rodzicach, Babciach i Dziadkach, którzy mają możliwość spotkania się, wspominania czasów młodości czy snucia planów na przyszłość.
galeria Gródek Galeria Gródek - Zuzanna Ciastoń
Galeria Sienna i Lipie Monika Gródek oraz Galeria zdjęć z Podola - Górowej
NowościKlub Seniora w Rożnowie gotowy
Z inicjatywy Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Pana Henryka Rozmusa powstał w dniu 24.10.2016 r. w osiedlu spółdzielczym Klub Seniora przy Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej „Rożnów” w Rożnowie, który zrzesza osoby samotne i starsze głównie emerytów i rencistów mieszkających w zasobach Spółdzielni. 16 stycznia bieżącego roku członkowie Klubu Seniora otrzymali do użytku świeżo wyremontowane pomieszczenia. Obiekt został poświęcony przez Księdza Proboszcza Marka Truś.
Galeria zdjęć z otwarcia świetlicy

Na spotkaniu organizacyjnym w dniu 24.10.2016 r. został nakreślony program działania Klubu, oraz wybrano władze Klubu Seniora. Przewodniczącą Klubu Seniora została Pani Halina Popiela-Burda.
Kontakt: Przewodnicząca Klubu Seniora tel. +48 694 702 378, Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej +48 18 44 035 78,
http://klub-seniora.osobie.net
Klub w ciągu roku zorganizował kilkanaście imprez dla swoich członków - spotkanie opłatkowe, spotkanie karnawałowe, dzień kobiet, szkolenia na temat praw seniora i karty seniora, chorób "odkleszczowych" badanie słuchu oraz wyjazdy do Kościoła Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu i "sandomierskim Traktem".
NowościNa jesełkach do Jelnej
W niedzielę - 14 stycznia na hali Szkoły Podstawowej w Jelnej odbyły się doroczne Jasełka wystawione przez dzieci i młodzież z Domu Kultury w Jelnej. Młodzi artyści pod kierunkiem pani Agaty Górowskiej przenieśli licznie zgromadzoną publiczność o ponad dwa tys. lat wstecz i po raz kolejny opowiedzieli historię Narodzin Jezusa.. Ogromne zaangażowanie dzieci opłaciło się gdyż przedstawienie przeplatane pięknymi kolędami oraz tańcami wywarło duże wrażenie i poruszenie wśród przybyłych gości
Była to kolejna lekcja wzajemnej miłości,szacunku,,zadumy i refleksji.Pod koniec występu głos zabrał Radny p.Marcin Jasiński,który podziękował p. Agacie oraz artystom za włożony trud i wspaniałą gre aktorską. Zebrane datki w kwocie 1800 zl zostaną przekazane chorym dzieciom z Parafii.
Galeria zdjęć
NowościZapraszamy na koncert noworoczny


Galeria zdjęć z koncertu
NowościSzopki 2017
Zakończył się doroczny konkurs szopek organizowany przez GOK. Udział wzięło czterdzieści siedem osób - wykonując dwadzieścia cztery szopki. Zgodnie z regulaminem szopki wykonane są własnoręcznie przez osoby indywidualne lub zespoły ( do 3 osób ). Na uwagę zasługują ręcznie wykonane postacie w szopkach. Wręczenie nagród nastąpi tradycyjnie podczas koncertu noworocznego - który planowany jest na dzień 21 stycznia w Rożnowie.
Galeria zdjęć
NowościŻyczenia od Wójta o Przewodniczącego Rady Gminy
NowościŻyczenia od Dyrekcji i pracowników GOK
NowościKolejny sukces piłkarek z Jelnej
W dniach 2-3 grudnia w finałach Mistrzostw Polski w futsalu kobiet U16 we Wrocławiu wystąpiły 3 zawodniczki UKS 3 Staszkówka Jelna - Sandra Różycka, Paulina Tomasiak i Anna Bałuszyńska, reprezentując drużynę Wandy Kraków (drużyna UKS 3 Staszkówka Jelna nie uczestniczy w rozgrywkach futsalowych, a regulamin turnieju pozwala na wypożyczenie zawodniczek do innego klubu). Zespół Wandy Kraków zdobył wicemistrzostwo Polski. Do sukcesu krakowskiego klubu bardzo przyczyniły się zawodniczki z Jelnej, które w każdym meczu wychodziły w pierwszym składzie. Ponadto Paulina Tomasiak została królową strzelców Mistrzostw, a Sandra Różycka uplasowała się na trzeciej pozycji na liście strzelców. Również trzecia zawodniczka z Jelnej, Anna Bałuszyńska, miała duży wkład w sukces piłkarek z Małopolski, pełniąc funkcję podstawowej bramkarki, wielokrotnie ratując swój zespół z opresji. Gratulujemy kolejnego sukcesu zawodniczkom z naszego regionu i życzymy dalszych sukcesów.
Kamera on-line
Kamera on-line
Gmina Gródek nad Dunajcem

OSP Gródek nad Dunacjem

Drukarnia - Nova Sandec

Wrota Małopolski

Parafia Tropie

Na Śliwkowym Szlaku

Bzany

Konstantynów Łódzki

Mielno

Miody z Gródka

W kraj

Oficjalna strona Janiny Molek www.piekny-jas.pl

Sądeczanin

obec Zupcany

Gminna Biblioteka Publiczna

Szkoła Muzyczna w Rożnowie

Alarm Gródek

Hervartov

Radio RDN

Lendak

Solonka

Mimy w ruchu

Na Jamnej

Przystań Koszarka

Statystyki reklamowe
Prawa do materiałów zamieszczonych na stronie zastrzeżone. GOK®             Copyright © 2008