01.12.2022
Nawigacja
GOK

Galerie zdjęć
Facebooku
Licznik Odwiedzin

7,277,778 unikalne wizyty

Aktualnie online

Gości online: 1

Nawigacja
Artykuły » Sport
Artykuły: Sport
Sportowy rok szkolny rozpoczęty
Za nami pierwsze zawody sportowe bieżącego roku szkolnego. Wczoraj na boisku sportowym w Siennej odbyły się jesienne indywidualne biegi przełajowe szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Prawo startu w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 26 września ( uwaga to zmieniony termin) na lotnisku w Łososinie Dolnej uzyskało ponad stu uczniów naszych szkół. Tradycyjnie liczymy także na kwalifikacje na zawody wojewódzkie w tej dyscyplinie sportu. Co roku naszą gminę reprezentuje tam kilkanaście osób. Galeria zdjęc Kalendarze imprez sportowych - od etapu powiatowego

Mini Piłka Nożna - IMS 2011/2012
Sienna Mistrzem Gminy w Mini Piłce Nożnej!!! Galeria zdjęć

Jelna najlepsza w powiacie
W dniu 10.05.2012 na boisku klubu Sportowego „Skalnik Kamionka Wielka” został rozegrany powiatowy finał turnieju piłki nożnej „Z podwórka na stadion”. Zawody te są nieoficjalnymi mistrzostwami Polski w kategorii 10 latków. Wśród dziewcząt w turnieju uczestniczyły uczennice klasy III sp w Jelnej stając się prawdziwą rewelacją zawodów. Reprezentantki naszej gminy bezapelacyjnie zajęły I miejsce nie tracąc w całym turnieju żadnego gola. Oprócz wywalczenia tytułu mistrza powiatu Jelnianki wywalczyły awans do turnieju wojewódzkiego, który zostanie rozegrany 31 maja w Tymbarku. Wyniki poszczególnych spotkań przedstawiają się następująco: Jelna – Rąbkowa 2-0, Jelna – Cieniawa 1-0, Jelna – Trzetrzewina 0-0, Jelna – Wielogłowy 1:0. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Rożnowski Orlik
Serdecznie zapraszam wszystkich, bez względu na wiek, płeć i poziom sprawności fizycznej do nieodpłatnego korzystania z boisk na obiekcie „Orlik” w Rożnowie.
Godziny otwarcia oraz proponowane formy zajęć na poszczególne dni zamieszczone są na dołączonym harmonogramie.
Prócz zajęć codziennych takich jak: piłka nożna, siatkówka, koszykówka czy tenis ziemny zapraszam na:
- gry i zabawy ruchowe – weekendy;
- biegi – poniedziałki i czwartki o godzinie 18;
- treningi piłki nożnej dziewczyn – wtorki od godz. 17 do 19;
Rezerwacja obiektu oraz wszelkie informacje udzielane:
- telefonicznie: 886 429 888
- mailowo: krzysiekgondek13@vp.pl,
- lub osobiście.
Krzysztof Gondek - opiekun obiektu
Galeria fotek
Harmonogram zajęćMini piłka ręczna - IMS kat. chłopców
Złote medale dla chłopców ze Szkoły Podstawowej w Podolu-Górowej w zawodach piłki ręcznej Mistrzostw Gminy Gródek nad Dunajcem IMS 2011/12. Galeria zdjęć Tradycyjnie już zawody odbyły się w hali sportowej przy Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem. Chłopcy z Podola w tym dniu byli niepokonani, zdobyli puchar dla szkoły i awans do dalszego etapu rozgrywek. Drugie miejsce przypadło gospodarzom czyli SP Gródek nad Dunajcem, trzecie SP Jelna i kolejno SP Sienna i SP Rożnów. Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!

Piłka ręczna - międzygminna Gimnazjada 2011/12
W dniu dzisiejszym w hali sportowej w Gródku nad Dunajcem odbył się międzygminny turniej piłki ręcznej szkół gimnazjalnych Gimnazjada 2011/12. Galeria zdjęć Naszą gminę reprezentowali Gimnazjaliści z Jelnej - Mistrzowie Gminy w kategorii zarówno dziewcząt jak i chłopców. Niestety w dzisiejszym turnieju zabrakło szczęścia naszym drużynom. Dziewczęta przegrały z Gimnazjum w Stróżach, natomiast chłopcy pokonali co prawda zespół z Mogilna ale niestety również przegrali ze Stróżami. Tak więc w zawodach powiatowych nasz rejon 4 gmin reprezentować będą niepokonani dzisiaj Gimnazjaliści ze Stróż. Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!

Narciarstwo alpejskie - Kamianna 2012
Wiktoria Próchnicka, Martyna Lipińska , Olga Więcek, Szymon Sarota, Karol Trojanowski, Szymon Landa - Mistrzowie Gminy Gródek nad Dunajcem w poszczególnych kategoriach sportów zimowych. Galeria zdjęć

Piłka Ręczna - Gminna Gimnazjada 2011/12
Podwójne mistrzostwo gimnazjalistów z Jelnej w piłce ręcznej!!! Galeria zdjęć

Piłka siatkowa - Mistrzostwa Gminy
Piłka siatkowa królowała w ostatnich dniach w halach sportowych naszej gmin. Przed feriami odbyły się rozgrywki szkół podstawowych i gimnazjalnych dziewcząt natomiast w tym tygodniu rywalizowali chłopcy. Gospodarzami tegorocznych rozgrywek piłki siatkowej były szkoły w Podolu-Górowej (IMS) i Rożnowie (Gimnazjada). Wśród podstawówek niepokonani okazali się gospodarze rozgrywek czyli Podole-Górowa zdobywając tytuł Mistrza Gminy wśród dziewcząt i chłopców natomiast gimnazjaliści podzielili mistrzostwo pomiędzy Rożnowem (dziewczęta) i Gródkiem (chłopcy). Galeria gimnazjum dziewczęta Galeria IMS chłopcy Galeria gimnazjum chłopcy Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!

Uwaga młodzi narciarze
Przypominamy, że znowelizowana ustawa o kulturze fizycznej nadkłada na osoby poniżej 15-tego roku życia OBOWIĄZEK jazdy w kaskach ochronnych podczas uprawiania sportów zimowych.

Sukces Jelnej
Autor - Wojciech Mróz
Kamera on-line
Kamera on-line
Ostatnie artykuły
Postępowanie o udzie...
2020 gazeta lokalna...
Zamówienia publiczne...
Gazeta kwiecień 2019
Sportowy początek roku
Polecane strony
Gmina Gródek nad Dunajcem

OSP Gródek nad Dunacjem

Drukarnia - Nova Sandec

Parafia Tropie

Na Śliwkowym Szlaku

Bzany

Konstantynów Łódzki

Mielno

Miody z Gródka

W kraj

Oficjalna strona Janiny Molek www.piekny-jas.pl

Sądeczanin

obec Zupcany

Gminna Biblioteka Publiczna

Szkoła Muzyczna w Rożnowie

Balatonboglar

Hervartov

Radio RDN

Lendak

Stołówka gminna

Mimy w ruchu

Na Jamnej

Przystań Koszarka

ROB-MET

Hotel Heron

Fundacja Horyzont 360

Solonka

Statystyki reklamowe
Prawa do materiałów zamieszczonych na stronie zastrzeżone. GOK®             Copyright © 2008